Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • mydła ajurwedyjskie
  • produkty naturalne
  • ajurweda Kraków
  • kosmetyki naturalne
kosmetyki ajurwedyjskie
Zadbaj o skórę w zimie – polecamy mydła Medimix

Jeśli chcemy, aby skóra była zarówno piękna, jak i zdrowa, musimy o nią właściwie zadbać. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz delikatną skórę na twarzy. Czyszczenie, nawilżanie, odżywianie i ochrona to kluczowe elementy pielęgnacji cery.

Mroźne powietrze, wiatr, niedostatek słońca, krótkie dni, brak świeżych warzyw – zima pozostawia w nas efekty, którym warto zaradzić.

Tradycyjnie ajurweda zaleca do oczyszczania skóry stosowanie sproszkowanych ziół. Proszki te miesza się z różnymi płynami i nakłada na skórę jak bardzo delikatny peeling. Zwykłe mydło pozbawia skórę warstwy ochronnej, a tym samym nawilżających ją tłuszczów, i zaburza naturalne funkcje porów. Można kupić kilka rodzajów mydeł ajurwedyjskich – naturalnych i w pełni ziołowych.

Polecamy nowości do pielęgnacji skóry w zielonysklep.com.

Ajurwedyjski żel do mycia twarzy Medimix

To unikalna formuła ajurwedyjskich ziół używanych od stuleci w celu utrzymania miękkiej i pięknej skóry. Codzienne stosowanie żelu sprawi, że twoja twarz odzyska blask i promienność, a skóra zwalczy nadmiar toksyn, które wchłaniane są ze środowiska. Żel pomaga też w walce z wypryskami i niedoskonałościami cery.

To mieszanka kurkumy, aloe vera oraz ajurwedyjskiego zioła neem, która dogłębnie oczyszcza i odmładza skórę. Zawarte w żelu zioło lodhra zmniejsza stan zapalny skóry. Haridra działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie oraz zapobiega powstawaniu pryszczy. Nimba posia właściwości antyseptyczne oraz przeciwbakteryjne.

 

Mydło ziołowe Medimix

To ajurwedyjskie mydełko składa się z osiemnastu różnych, ajurwedyjskich ziół. Jest w pełni naturalne, wyrabiane ręcznie, bez środków konserwujących. Nadaje się do pielęgnacji skóry z problemami, takimi jak: pryszcze, trądzik, czyraki czy potówka. Jest łagodne, ale niezwykle skuteczne w działaniu – leczy różnego rodzaju dolegliwości skórne.

Bazą tego ziołowego mydła jest olejek kokosowy i olejki naturalne. Już po dwóch tygodniach stosowania skóra staje się gładka, promienna, emanuje zdrowiem i naturalnym pięknem.

 

Mydło glicerynowe Medimix

Mydło glicerynowe Medimix doskonale nawilża przesuszoną skórę, dzięki naturalnej glicerynie i olejkowi lakshadi. Jest idealne do pielęgnacji skóry ze skłonnościami do wyprysków, alergicznej i wrażliwej.

Jest szczególnie zalecane do skóry suchej. Wspomaga leczenie zmian skórnych spowodowanych wysuszeniem (również wysuszenie spowodowane przez zimno). Skutecznie nawilża skórę, która staje się miękka, sprężysta i elastyczna.

Zawiera roślinną glicerynę i ajurwedyjski olej lakshadi. Dobrze się pieni i pozostawia uczucie czystości oraz świeży zapach.

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zajrzyj na: zielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl