Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • naturalne kosmetyki
  • własnej produkcji
  • eko
  • pielęgnacja ciała
ciało, kosmetyka, kosmetyki naturalne,
Twoje piękne ciało: rozpieszczanie się to absolutna konieczność

Skóra na całym ciele, tak jak na twarzy, potrzebuje nieustannej troski i pielęgnacji, aby zachowała zdrowie, wilgoć, gładkość, odporność i dobry stan, w miarę jak się starzeje. Jak zadbać o ciało w sposób naturalny, od zewnątrz? O tym będziemy pisać. Pierwsze: poświęć swemu ciału więcej uwagi. Pamiętaj: rozpieszczanie się to nie jest coś złego − to absolutna konieczność!

 

 

Nadszedł czas powrotu do korzeni. Wielu z nas w pogoni za gładką skórą, powiększeniem lub dodaniem sobie tego czy owego straciło z oczu swoją prawdziwą naturę. Ważne jest jednak, by pamiętać, że blichtr Hollywoodu nie jest prawdziwy. Holistyczna, ziołowa pielęgnacja skóry i całego ciała opiera się na starożytnej tradycji praktykowanej od tysięcy lat, propagującej wzajemny szacunek pomiędzy jednostką a jej pokoleniem, harmonię i równowagę wewnętrzną oraz współistnienie z planetą Ziemią. Sprawia ona, że osoby, które kierują się tą tradycją, promienieją od wewnątrz i na zewnątrz.

Utrwalanie zdrowych nawyków w trosce o ciało nie tylko poprawia wygląd zewnętrzny i przedłuża młodzieńczy blask, ale także poprawia samopoczucie i samoocenę, dodając pewności siebie i zapewniając odpowiednią dawkę poczucia własnej wartości. Zioła oraz inne naturalne składniki odżywiają, pielęgnują, oczyszczają, chronią oraz otaczają pięknym aromatem ciało i duszę. Wywołują w nas głębokie poczucie autentycznego piękna, zadowolenia oraz błogości.

 

Wybrane olejki eteryczne oraz składniki do robienia kosmetyków znajdziesz w zielonysklep.com

W książce Domowe receptury na naturalne kosmetyki. 175 ekoprzepisów na specyfiki ziołowe, Stephanie Tourles, zielone-wydawnictwo.pl

znajdziesz wiele receptur: od odżywczych preparatów nawilżających, olejków do masażu i kosmetyków kąpielowych, takich jak wonne olejki, ziołowe woreczki kąpielowe, mleczka, sole, płyny do kąpieli i herbatki, po peelingi cukrowe i naturalne kosmetyki do opalania oraz aromatyczne, dezodorujące pudry do ciała.

 

 

 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl