Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • kosmetyki naturalne
  • ajurweda Kraków
  • produkty ekologiczne
  • do opalania
kosmetyki do opalania
Przygotuj się do lata - słoneczne kosmetyki

Polecamy kosmetyki do opalania i po opalaniu marki Lavera. Zawierają naturalne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych. Mleczko do ciała, samoopalacz do twarzy i ciała, krem do opalania do skóry wrażliwej SPF 20 i SPF 30. W sam raz na lato i słoneczne wakacje. Spróbuj.

 

Samoopalacz do twarzy Lavera

Bardzo lekki krem, zawierający wysokiej jakości ekologiczny olej makadamia i ekologiczny olej słonecznikowy, które pielęgnują skórę i nadają jej lekką opaleniznę.

Skóra pozostaje długotrwale nawilżona i pełna blasku. Produkt odpowiedni dla wegan.

Skład produktu: wodno-alkoholowy wyciąg z zielonej herbaty, czynnik samoopalający (DHA), olej sojowy, stearynian glicerylu, roślinna gliceryna, trójglicerydy (mieszanka roślinna), aktywna substancja na bazie cukru (naturalny samoopalacz), alkohol tłuszczowy, olej z kwiatu słonecznika, olej z orzechów macadamia, masło shea, ksantan, witamina E, olej z kwiatu słonecznika, witamina C, mieszanka naturalnych olejków roślinnych

 

Samoopalacz do ciała Lavera

Ten delikatny samoopalacz do ciała zawiera wysokiej jakości składniki ekologiczne takie jak olej makadamia i ekologiczny olej słonecznikowy. Produkt jest łatwy do aplikacji i pozwala na uzyskanie ekfektu naturalnej opalenizny z promienistym wykończeniem.

Skład produktu: wodno-alkoholowy wyciąg z kwiatu nagietka, olej sojowy, naturalny czynnik samoopalający (DHA), roślinna gliceryna, aktywna substancja na bazie cukru (naturalny samoopalacz), alkohol tłuszczowy, olej z orzechów macadamia, masło shea, olej z kwiatu słonecznika, żel z aloesu, Kalium Cetylphosphat, ksantan, witamina E, olej z kwiatu słonecznika, witamina C, mieszanka naturalnych olejków eterycznych.

 

Krem do opalania, skóra wrażliwa SPF 30

Całkowicie naturalny krem zapewniający mineralną ochronę przeciwsłoneczną.

Odpowiedni dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, o filtrze SPF 30. Krem zawiera bogatą recepturę z wyciągiem z bio-wiesiołka,  łagodzi podrażnienia i chroni wrażliwą skórę. Produkt działa natychmiast po nałożeniu. Zawiera naturalne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych, kontrolowanych dzikich zbiorów i z własnej produkcji. Krem 100% naturalny.

Skład produktu: woda zdemineralizowana, olej z kwiatu słonecznika, dwutlenek tytanu, roślinny emulgator, roślinny dodekan, faktor nawilżający na bazie pszenicy, roślinna gliceryna, roślinny olej glicerynowy, masło shea, olej rycynowy, uwodorniony olej rycynowy, olej z wiesiołka, ester wosku pszczelego, kwas stearynowy, aluminium, ksantan, witamina E, olej z kwiatu słonecznika, witamina C

 

Spray do opalania SPF 20

Produkt naturalny, o lekkiej konsystencji. Lotion zapewnia mineralną ochronę przeciwsłoneczną SPF 20.

Może być stosowany przez całą rodzinę. Ze względu na zawarte w nim drobinki mineralne przed każdą aplikacją na ciało intensywnie potrząsnąć opakowaniem. Zapewni to lepszą ochronę przeciwsłoneczną. Zawiera naturalne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych, kontrolowanych dzikich zbiorów i z własnej produkcji. Produkt 100% naturalny, wegański.

Skład produktu: wodno-alkoholowy wyciąg z kwiatu nagietka, olej z kwiatu słonecznika, dwutlenek tytanu, faktor nawilżający na bazie pszenicy, alkohol tłuszczowy, olej z kwiatu słonecznika, oliwa z oliwek, trójglicerydy (mieszanka olejów roślinnych), roślinna gliceryna, witamina E, kwas stearynowy, aluminium, celuloza mikrokrystaliczna, algi, ksantan, olej karotenowy, ekstrakt z papryki, witamina C, mieszanka olejków eterycznych.

 

Mleczko do ciała po słońcu pod prysznic

Bardzo delikatne mleczko do ciała, po opalaniu pod prysznic.

Doskonała formuła balsamu do ciała. Już podczas kąpieli uspokaja i koi skórę podrażnioną słońcem. Wartościowe składniki , takie jak aloes i masło shea nawilżają i łagodzą skórę.

Skład produktu: wodno-alkoholowy wyciąg z kwiatu nagietka, olej sojowy, roślinna gliceryna, roślinny dodekan, olej z kwiatu słonecznika, alkohol tłuszczowy, ester glicerynowego kwasu tłuszczowego, faktor nawilżający na bazie pszenicy, masło shea, żel z aloesu, cetylofosforan wapnia, ksantan, polisacharyd, ksylit, witamina E, olej z kwiatu słonecznika, witamina C, mieszanka naturalnych olejków eterycznych.

 

Nawilżający lotion po opalaniu Lavera

Lotion po opalaniu Lavera, głęboko nawilża, chłodzi i łagodzi podrażnienie skóry po kąpieli słonecznej.

Łagodzi skórę. Wartościowe masło shea intensywnie pielęgnuje i czyni skórę jedwabiście miękką przedłużając tym samym efekt opalonej skóry. Szybko się wchłania, nawilża przez 24h. Zawiera naturalne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych, kontrolowanych dzikich zbiorów i z własnej produkcji. Produkt 100% naturalny, wegański.

Skład produktu: woda zdemineralizowana, olej z kwiatu słonecznika, dwutlenek tytanu, roślinny emulgator, roślinny dodekan, faktor nawilżający na bazie pszenicy, roślinna gliceryna, roślinny olej glicerynowy, masło shea, olej rycynowy, uwodorniony olej rycynowy, olej z wiesiołka, ester wosku pszczelego, kwas stearynowy, aluminium, ksantan, witamina E, olej z kwiatu słonecznika, witamina C.

Słoneczne kosmetyki marki Lavera – znajdziesz w zielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl