Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • kadzidła tybetańskie
  • aromaty
  • ajurweda Kraków
  • produkty naturalne
kadzidła tybetańskie
Kadzidła - na pozytywne myślenie

Kadzidła tybetańskie - złożone z unikatowych składników, stworzone na bazie roślin i ziół tybetańskich. Od dawnych czasów są używane w różnorakich ceremoniach, sprzyjają medytacji, oczyszczają pomieszczenia, chronią. Wyciszają, pozytywnie wpływają na ciało, umysł i emocje. Jak działają?

 

Kadzidło Chenrezing – Tibetan Incense

Kadzidła stworzone na bazie roślin i ziół tybetańskich. Przeznaczone jako hołd dla Buddy Współczucia – Chenrezinga. Pomagają rozkwitnąć uczuciom miłości i współczucia. Delikatny aromat stwarza atmosferę wyciszenia, potęguje odczucie błogostanu.

Kadzidła są ręcznie robione. Są w 100 procentach naturalne, bez dodatku drewna, kleju i barwników.

Opakowanie zawiera: 20 sztuk lub 32 sztuki.

Długość: 14 cm lub 20 cm

Czas palenia: 60 min. (dla kadzidła krótszego) i 75 minut (dla kadzidła dłuższego)

 

Kadzidła sznurkowe – Gyal Smen Sang

Kadzidła sznurkowe były od dawna używane w tradycji tybetańskiej do oczyszczania pomieszczeń z negatywnej energii. Uważa się, że przynoszą szczęście, szczególnie gdy są palone po wprowadzeniu się do nowego domu. Są skomponowane z ponad 100 składników, włączając również niewielkie ilości kamieni półszlachetnych, złota i srebra.

Kadzidła sznurkowe zawierają 20 rolek zwiniętych w tak zwany warkocz ze specjalnego papieru. Sposób palenia tego kadzidła jest takie samo jak w przypadku tradycyjnych kadzideł. Ziołowe kadzidło sznurkowe wytwarzane jest wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości.

 

Kadzidło Padmasambhava – Tibetan Incense

Kadzidło złożone z unikatowych składników, takich jak: drzewo sandałowe, zioła lecznicze i półszlachetne kamienie, takie jak turkus, koral, a nawet czyste złoto. Kadzidła te w tradycji tybetańskiej używane są podczas medytacji i próśb o spełnianie życzeń. Ich aromat pomaga chronić przed negatywnymi emocjami.

 

Kadzidło Mahakala - Tibetan Incense

Kadzidła wykonane zgodnie ze starożytną recepturą odnalezioną w tekście Milarepy. Aromat, jaki wydzielają, pomaga wyzwolić uczucie miłości i współczucia, wycisza negatywne emocje, takie jak zazdrość i strach. Kadzidła te zachęcają do pozytywnego myślenia.

 

Kadzidło Tara – Tibetan Incense

Kadzidła wykonane z dwudziestu jeden naturalnych ziół tybetańskich. Mieszanka aromatów dedykowana żeńskiej formie Buddy – Tarze. Kadzidło do stosowania w praktykach duchowych, znakomite do medytacji, zapewnia spokój umysłu w domu i w miejscu pracy. Oprócz odświeżającego zapachu pozytywnie wpływa na zmysły. Kadzidło, poprzez subtelne działanie himalajskich ziół, oczyszcza ciało i umysł, wspomagając zdrowie.

 

Kadzidło Zambala – Tibetan Incense

Kadzidła stworzone na bazie roślin i ziół tybetańskich. Mieszanka aromatów jest dedykowana Zambali, który jest Buddą fortuny. Kadzidła są przeznaczone do stosowania w praktykach duchowych, znakomite do medytacji. Przyciągają bogactwo oraz powodzenie materialne. Wyzwalają siły mentalne. Jednocześnie pomagają w duchowym zrozumieniu powodzenia materialnego. Dzięki nim łatwiej jest osiągnąć równowagę między życiem materialnym a duchowym.

 

Kadzidło Spiritual – Tibetan Incense

Kadzidło polecane do codziennego stosowania w domu. Oprócz tego, że jak inne kadzidła, oczyszczają pomieszczenie ze złych energii, to również wprowadzają do otoczenia spokój, harmonię, radość – pozytywnie wpływając na relacje z bliskimi. Wyciszają zmysły, mają subtelny aromat himalajskich ziół, oczyszczają ciało i umysł, wspomagają zdrowie.

Przekaz tego kadzidła to: harmonia i radość w twoim domu.

 

Kadzidła znajdziesz w zielonysklep.com – zobacz tutaj.

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl