Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • ajurweda Kraków
  • medytacja Kraków
  • misy i gongi
  • muzykoterapia Kraków
ajurweda Kraków
Warsztaty "Medytacja dźwięku w przestrzeni serca"

Cykl warsztaów gongów i mis dźwiękowych pt. "Medytacja dźwięku w przestrzeni serca". Tematem spotkania był też świadomy oddech. Warsztaty poprowadził muzyk i muzykoterapeuta Piotr Pułka. 

W dzisiejszym galopie i szybkim pędzie życia dyktowanym przez wielkie korporacje ludzie nie mają możliwości, aby na chwilę zatrzymać się i zajrzeć we własne wnętrze.

Kult fejsbooka, celebrytów, konsumpcji i przyjemności w świecie zewnętrznym powoduje, że ludzie nie mają rozwiniętej wewnętrznej świadomości przestrzeni serca nie wspominając o stałym kontakcie z byciem w sercu.

Jednakże są ludzie, którzy świadomie lub podświadomie gdzieś tam głęboko w sobie czują, że coś w ich życiu brakuje. Jest to tęsknota za byciem w pełni i w przestrzeni miłości. Czasem tę miłość mylą z miłością do drugiego człowieka i na siłę szukają relacji lub wchodzą w związki, które okazują się nie tym, czego do końca szukali czy też za czym tęsknili. Czasem osiągają bogactwo, awans lub sławę i dalej odczuwają, że nie o to im do końca chodziło, gdyż czują pustkę.

Jest tylko jedna droga. Droga, która wiedzie do własnego serca i do wejścia w przestrzeń serca. Wtedy, gdy tam jesteśmy, cały świat zaczyna nam sprzyjać i manifestuje intencje, które wyrażamy. Aby osiągnąć ten cel, musimy podjąć pierwsze kroki, wtedy zgodnie z uniwersalnym prawem energia miłości płynąca z naszego serca wyjdzie nam naprzeciw i uzdrowi zatracony kontakt z nami samymi. 

Medytacja dźwięku w przestrzeni serca umożliwia właśnie wykonać ten pierwszy krok. 

Kolejnym krokiem jest samoobserwacja i świadomy oddech.

Oddech jest bramą do wyjścia świadomości z głowy i zakotwiczeniem jej w sercu. Obserwacja zaś powoduje, że skupiamy uwagę na tym procesie i nie odpływamy świadomością za strumieniem myśli.  

Prowadzący: PIOTR PUŁKA - muzyk, muzykoterapeuta, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Specjalizuje się w promocji i prewencji zdrowia, prowadzi seanse gongów i mis dla dorosłych w celu obniżenia stresu, promuje również zdrowe, świadome życie w oparciu o wschodnie techniki jogi.

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl