Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
Jeśli chcesz zamieścić sylwetkę lekarza lub terapeuty ajurwedyjskiego, zaloguj się w naszym serwisie i wypełnij formularz lub napisz na adres: redakcja@a-ti.pl.
 
Zamieszczanie sylwetek zwykłych jest bezpłatne. Jeśli chcesz zamieścić sylwetkę promowaną - skontaktuj się z naszą redakcją.
Sylwetki
 • Dr Jaya Ramanuja Raju
 • Partap Chauhan
 • Dr David Frawley
 • Dr Jaya Ramanuja Raju

  Dr Jaya Ramanuja Raju jest światowej sławy lekarzem medycyny ajurwedyjskiej i uznanym na świecie ekspertem diagnozowania na podstawie pulsu.  W rodzinie dr Raju wiedza o ajurwedzie przekazywana była tradycyjnie z pokolenia na pokolenie i już w wieku 4 lat był on uczony odczytywania i analizowania pulsu.

 • Partap Chauhan

  Jest jednym z niewielu ekspertów od ajurwedy, który studiował, a obecnie praktykuje ajurwedę w jej oryginalnej formie. Po ukończeniu medycyny ajurwedyjskiej na Uniwersytecie w Delhi przez pięć lat studiował  ajurwedę i farmację u Vaidya Nanak Chand Sharma w Kaya Maya Ayurvedic Hospital. Dr Chauhan jest lekarzem, autorem książek i nauczycielem ajurwedy.

 • Dr David Frawley

  David Frawley jest jednym z najbardziej cenionych zarówno w Indiach, jak i na Zachodzie ekspertów z zakresu nauk wedyjskich, w tym ajurwedy, astrologii oraz jogi. Jego rozległa wiedza obejmuje medycynę ajurwedyjską, astrologię wedyjską, jogę, wedantę oraz same Wedy. Jest autorem ponad dwudziestu książek, w tym kilkunastu o ajurwedzie, oraz wielu artykułów. Prowadzi szkolenia oraz wykłady na całym świecie, w tym także w Indiach. 

 • Prof. Subhash Ranade

  Prof. Subhash Ranade jest czołowym wykładowcą i lekarzem ajurwedyjskim. Napisał ponad sześćdziesiąt książek o ajurwedzie, przetłumaczonych na wiele języków. Pełni funkcję dyrektora oraz profesora na Wydziale Ajurwedy Uniwersytetu w Punie oraz dyrektora Ashtanga Ayurveda College. Jest autorem wielu artykułów oraz członkiem redakcji czasopism ajurwedyjskich. Od 1981 roku prowadzi liczne kursy ajurwedy dla praktyków w Europie, USA, Kanadzie i Japonii. 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl