Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
Prof. Subhash Ranade
Prof. Subhash Ranade
Życiorys

Prof. Subhash Ranade jest czołowym wykładowcą i lekarzem ajurwedyjskim. Napisał ponad sześćdziesiąt książek o ajurwedzie, przetłumaczonych na wiele języków. Pełni funkcję dyrektora oraz profesora na Wydziale Ajurwedy Uniwersytetu w Punie oraz dyrektora Ashtanga Ayurveda College. Jest autorem wielu artykułów oraz członkiem redakcji czasopism ajurwedyjskich. Od 1981 roku prowadzi liczne kursy ajurwedy dla praktyków w Europie, USA, Kanadzie i Japonii. 

Jego pionierska praca w dziedzinie nagrywania edukacyjnych płyt CD, takich jak Dhavantari czy Masaż ajurwedyjski i terapia marm zyskała powszechne uznanie. 

Doświadczenie zawodowe

Prof. Subhash Ranade jest prezesem International Academy of Auyrveda w Punie, która oferuje kursy ajurwedy, zabiegi lecznicze pancha karmy i kuracje odmładzające. Jest także prezesem Ayurveda International Diffusing Association w Japonii. 

Pełnił także funkcję "visiting professor" w wielu instytutach ajurwedyjskich w Stanach Zjednoczonych, na SEVA Academy w Niemczech czy Ateneo Veda Vasya we Włoszech. 

Uczestniczył w wielu programach telewizyjnych poświęconych ajurwedzie nie tylko w Indiach, lecz także w Polsce, we Włoszech i w Niemczech. 

Publikacje dostępne w języku polskim:

David Frawley, Subhash Ranade, Ajurweda medycyną natury. Książka ukazała się w serii a-ajurweda.pl, nakładem wydawnictwa A-ti information services, Kraków 2013. 

Tytuł naukowy: profesor
Specjalizacja: terapia ajurwedyjska, pancha karma
Wykształcenie:
Miejsce przyjmowania pacjentów:

International Academy of Auyrveda w Punie, Indie

kursy i wykłady na temat ajurwedy na całym świecie

Kontakt: sbranade@hotmail.com
Strona internetowa: www.ayurved-int.com
Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl