Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • książki o ajurwedzie
  • ajurweda Kraków
  • ajurweda test
  • medycyna alternatywna
książki o ajurwedzie
"Prakriti. Odkryj swoją pierwotną naturę" Robert Svoboda

Prakriti to unikalne połączenie subtelnych energii, które określają budowę naszego ciała w momencie narodzin, nasz temperament, skłonności, to pierwotna natura każdego z nas. Gdy ją rozpoznamy, zrozumiemy, jakie cechy składają się na naszą indywidualność. Dzięki temu będziemy w stanie zadbać o nasze dobre samopoczucie i zdrowie oraz mądrze i harmonijnie pokierować naszym życiem. Książka stanowi wprowadzenie w tajniki ajurwedy - starożytnego systemu medycznego rodem z Indii. Dzięki niej dowiesz się, w jaki sposób rozpoznać swą indywidualną, wrodzoną inteligencję - fizyczne, emocjonalne i duchowe skłonności. 

To cenny poradnik, jak wykorzystać mądrość ajurwedyjską, by pomóc i uzdrowić siebie oraz wzbogacić swoje życie i wydobyć swe naturalne piękno.

Książkę kupisz w zielonysklep.com  >> przejdź do sklepu

O autorze

Robert Svoboda - jako jeden z pierwszych ludzi Zachodu uzyskał tytuł lekarza medycyny ajurwedyjskiej (BAMS) na uniwersytecie w Punie i uprawnienia do wykonywania tej sztuki medycznej w Indiach. Spędził tam ponad dziesięć lat, zgłębiając wieszę z zakresu ajurwedy, jogi, tantry oraz innych tradycyjnych nauk.

Od 1985 roku podróżuje po świecie, dając wykłady i nauczając. Prowadzi szkolenia i kursy z zakresu ajurwedy w Ayurvedic Institute w Albuquerque oraz Bastyr University w Seattle w Stanach Zjednoczonych. Jest autorem kilkunastu książek. 

 

Informacje o książce:

Liczba stron: 252

Format: 16,5 x 23,5

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

 
Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl