Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • zioła ajurwedyjskie
  • produkty ekologiczne
  • ajurweda Kraków
  • książki o ajurwedzie
ajurweda zioła
"Joga ziół. Ziołolecznictwo ajurwedyjskie" David Frawley, Vasant Lad

Książka zawiera opis i klasyfikację ponad 250 ziół wykorzystywanych w ajurwedzie, wybranych ziół zachodnich oraz najważniejszych ziół orientalnych – zarówno indyjskich, jak i chińskich. Po raz pierwszy opisano tu często stosowane zioła zachodnie z perspektywy ajurwedyjskiej. Przy charakterystyce ziół uwzględniono nie tylko ich zastosowanie i właściwości lecznicze ale również wpływ na psychikę oraz duchowe aspekty uzdrawiania. Książka stanowi bardzo cenny wkład w sferę medycyny naturalnej i ziołolecznictwa. Sprawia, że medycyna ajurwedyjska nabiera praktycznego wymiaru dla ludzi Zachodu.

Każdy, kto interesuje się ziołami, powinien starannie przestudiować tę książkę, niezależnie od tego, czy skłania się ku zielarstwu zachodniemu, tradycyjnemu ziołolecznictwu chińskiemu, czy też medycynie ajurwedyjskiej.

Publikacja jest owocem współpracy człowieka Wschodu, mającego głęboką wiedzę o Zachodzie oraz człowieka Zachodu, dysponującego ogromną wiedzą na temat Wschodu.

Książkę kupisz w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

O autorach

Dr David Frawley jest jednym z najbardziej cenionych zachodnich ekspertów od ajurwedy oraz popularnym nauczycielem jogi w Ameryce. Pełni funkcję dyrektora Amerykańskiego Instytutu Studiów Wedyjskich i prezesa Amerykańskiej Rady Astrologii Wedyjskiej. Należy do rady wydawców czasopisma „Yoga International”, do którego często pisuje. Jest autorem ponad dwudziestu książek, w tym kilku na temat ajurwedy.

Vasant Lad jest lekarzem i wykładowcą medycyny ajurwedyjskiej. Zdobył bogate doświadczenie, pełniąc przez piętnaście lat funkcję dyrektora medycznego szpitala ajurwedyjskiego w Punie oraz profesora medycyny klinicznej w Pune University College of Ayurvedic Institute w Albuquerque w Nowym Meksyku. Od 1979 roku prowadzi seminaria, szkolenia i wykłady w Stanach Zjednoczonych. Jest autorem wielu artykułów poświęconych ajurwedzie oraz książki "Ayurveda The Science of Self-Healing".

 

Informacje o książce:

Liczba stron: 310

Format: 16,5 x 23,5

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Książka do kupienia w naszym sklepie. Kliknij tutaj. 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl