Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • ayurveda
  • joga
  • David Frawley
  • książki o ajurwedzie
joga
"Joga i ajurweda. Samouzdrawianie i samourzeczywistnienie" David Frawley

Joga i ajurweda to wzajemnie uzupełniające się dziedziny wiedzy o wspólnych korzeniach w wedyjskiej tradycji Indii. Ajurweda to nauka o uzdrawianiu ciała i umysłu, a joga to nauka o samourzeczywistnieniu, które zależy od sprawnie funkcjonującego ciała i umysłu. Książka prezentuje duchowy wymiar praktyki jogicznej, której dopełnieniem jest medycyna ajurwedyjska. Zawiera wiele pomocnych, praktycznych wskazówek, które pomogą zrozumieć, jaka jest nasza prawdziwa natura, co ułatwi wybór właściwych pozycji jogi oraz praktyk medytacyjnych. Opisuje zarówno techniki pracy z ciałem, umysłem, oddechem, czakrami, zasady medytacji, jak i zalecenia dotyczące właściwej diety i ziół. (Nowa edycja - 2015)

Jako jedna z nielicznych omawia łącznie jogę i ajurwedę oraz korzyści płynące ze stosowania się do ich zasad. Jest bezcennym źródłem informacji dla osób praktykujących jogę, zainteresowanych rozwojem duchowym oraz zachowaniem zdrowia i sprawności fizycznej na długie lata. 

Dr Deepak Chopra powiedział o tej książce: "Powinna znaleźć się w bibliteczce każdego, kto pragnie poważnie studiować i praktykować jogę oraz nauki wedyjskie".

Książkę kupisz w zielonysklep.com  >> przejdź do sklepu

O autorze

Dr David Frawley jest jednym z najbardziej cenionych zachodnich ekspertów od ajurwedy oraz popularnym nauczycielem jogi w Ameryce. Pełni funkcję dyrektora Amerykańskiego Instytutu Studiów Wedyjskich i prezesa Amerykańskiej Rady Astrologii Wedyjskiej. Należy do rady wydawców czasopisma „Yoga International”, do którego często pisuje. Jest autorem ponad dwudziestu książek, w tym kilku na temat ajurwedy.

 

Informacje o książce:

Liczba stron: 288

Format: 16,5 x 23,5

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Nowa edycja - 2015

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl