Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • ajurweda Kraków
  • Boswellia serrata
  • Salai Guggal
  • zioła ajurwedyjskie
boswellia serata
Zioła wspomagające sprawność stawów

Boswellia serrata (kadzidłowiec) jest stosowany w medycynie ajurwedyjskiej od tysięcy lat w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, chorobie zwyrodnieniowej stawów i rozmaitych zespołach bólowych o podłożu zapalnym. Już kilkudniowa terapia przynosi ulgę w bólu. Sprawdź.

Kadzidłowiec (Boswellia serrata) to drzewo rosnące we wschodniej Afryce i w Indiach, które dostarcza żywicy stosowanej w leczeniu chorób zapalnych.

Wskazania do stosowania: bóle stawów, kontuzje sportowe, urazy stawów, zwichnięcia, reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, stany bólowe kręgosłupa, intensywny wysiłek fizyczny, obciążenia stawów przez treningi lub pracę, dna moczanowa, zapalenie nerwu kulszowego.

Żywica pozyskiwana z drzew Boswellia działa przeciwbólowo, zmniejsza stany zapalne w przebiegu reumatyzmu. Jest wartościowa w ortopedii, reumatologii i medycynie sportowej. Boswellia sprzyja wzmocnieniu i regeneracji ścianek naczyń, ułatwiając dopływ krwi do ogniska uszkodzeń, łagodzi objawy podczas zapalenia stawów.

 

Salai Guggal Plus

To suplement diety, który jest polecany osobom z dolegliwościami reumatycznymi. W jego skład wchodzi olej z nasion kozieradki pospolitej, który ma działanie przeciwgrzybicze, antybakteryjne, przeciwzapalne, chroni wątrobę. Kłącze kurkumy jest  znane ze swoich właściwości przeciwzapalnych oraz antyoksydacyjnych. Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. W składzie znajduje się również kłącze imbiru. Już kilkudniowa terapia ekstraktem z kłącza imbiru znacznie zmniejsza bóle stawów. Ponadto imbir obniża poziom cholesterolu oraz pomaga przy skurczach jelit i żołądka. Bulwa czosnku ma działanie przeciwgrzybicze, antyseptyczne i antybakteryjne. Zapobiega miażdżycy naczyń tętniczych, obniża ciśnienie krwi, jest naturalnym antybiotykiem, hamuje rozwój bakterii oraz zwalcza infekcje.

 

Dlaczego warto sięgnąć po Salai Guggal Plus?

To preparat roślinny zawierający naturalną kompozycję ziół wpływającą korzystnie na układ kostny, pokarmowy i krążenia, którego głównym składnikiem  jest wyciąg z Boswellia serrata. Preparat wytworzono w oparciu o oryginalne ajurwedyjskie receptury, udoskonalane na przestrzeni tysięcy lat, a wsparte nowoczesnym procesem produkcji i metodami kontroli jakości, które zapewniają dostosowanie do zachodnich standardów.

Najistotniejsze korzyści: wzmacnia stawy i poprawia ich mobilność, wspomaga i odżywia narządy ruchu, działa przeciwbólowo, eliminuje stany zapalne organizmu, w szczególności zapalenie stawów, zmniejsza obrzęki, regeneruje uszkodzone naczynia krwionośne.

Zalecany szczególnie przy reumatoidalnym zapaleniu stawów i kości, stanach zapalnych i bólowych kręgosłupa oraz intensywnym wysiłku fizycznym i kontuzjach.

Zobacz Salai Guggal Plus w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl