Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • produkty ajurwedyjskie
  • kosmetyki naturalne
  • ajurweda Kraków
  • kosmetyki Patanjali
produkty ajurwedyjskie
Żele i balsamy PATANJALI – sekret pięknej skóry

Polecamy żele do twarzy oraz balsam do ciała marki Patanjali – oparte na ajurwedyjskich recepturach. To kosmetyki dla osób, które cenią produkty na bazie czystych, roślinnych składników. Unikalne mieszanki i bogaty skład – to sekret pięknej skóry.

W żelach do twarzy PATANJALI nie stosuje się sztucznych barwników, parabenów oraz silikonów.

Każdy żel oparty jest na ajurwedyjskiej recepturze. Kosmetyki są stworzone na bazie naturalnych, roślinnych składników. Zioła wykorzystywane do produkcji żeli są czyste, bez żadnych sztucznych, chemicznych dodatków.

 

Różany żel do mycia twarzy PATANJALI

Oparty na ajurwedyjskiej recepturze żel z naturalnych ekstraktów z róży, neem i aloesu. Żel delikatnie odżywia i rewitalizuje skórę. Cera staje się świeża i promienieje blaskiem. Polecamy dla skóry suchej, szorstkiej i naczynkowej.

Żel znakomicie nadaje się również dla skóry skłonnej do wyprysków. Regularne stosowanie sprawia, że skóra jest dobrze nawilżona i oczyszczona.

 

Miętowy żel do mycia twarzy PATANJALI

Oparty na ajurwedyjskiej recepturze żel do mycia twarzy z naturalnego ekstraktu z mięty i neem. Żel delikatnie oczyszcza wszelkie zanieczyszczenia skóry. Dodatek mięty sprawia, że skóra staje się świeża, czysta i gładka. Ma właściwości chłodzące.

Miętowy żel polecany jest zwłaszcza do stosowania w miesiącach letnich, kiedy skóra jest nagrzana i wymaga schłodzenia. Polecany również dla osób o doszy pitta i wszystkich, którzy cierpią na zaczerwienia skóry. Nadaje się również do cery z tendencją do przetłuszczania.

 

Żel do mycia twarzy Pomarańcz – aloe vera PATANJALI

Ajurwedyjski żel do mycia twarzy z naturalnych składników, skórek pomarańczy, aloe vera, neem i tulsi. Bardzo bogaty skład żelu sprawia, że skóra jest odżywiona i zregenerowana.

Żel delikatnie oczyszcza skórę twarzy, pozostawiając ją czystą i gładką. Nadaje się do wszystkich rodzajów cery. Polecany do codziennego stosowania.

 

Naturalny balsam do ciała PATANJALI

Balsam oparty na ajurwedyjskiej recepturze zawierający mieszankę naturalnych składników przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry ciała. Jest przeznaczony dla skóry wymagającej, zniszczonej, suchej i pozbawionej blasku.

Codzienne stosowanie balsamu sprawia, że skóra staje się miękka i nawilżona. Balsam dobrze się wchłania i pięknie pachnie. Odmładza i odżywia skórę, pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie.

 

 

Żele do twarzy PATANJALI oraz naturalny balsam do ciała PATANJALI – znajdziesz na zielonysklep.com

Zobacz także:

Ajurwedyjskie kremy do twarzy Patanjali

Codzienna pielęgnacja twarzy

Olejki do masażu twarzy

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl