Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • aromaterapia
  • kosmetyki naturalne
  • Lavera
  • ajurweda Kraków
produkty ajurwedyjskie
Zapachy od Lavery

Łagodny dezodorant w kulce z wyciągiem z aloesu i wiesiołka. Naturalny dezodorant w kulce dla mężczyzn z wyciągiem z bio-bambusa i trawy cytrynowej. Neutralny, bardzo łagodny dezodorant z wyciągiem z bio-wiesiołka dla skóry szczególnie wrażliwej. Wybierz dezodorant odpowiedni dla siebie.

 

Dezodorant Basis Sensitive

Łagodny dezodorant w kulce z wyciągiem z aloesu i wiesiołka. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Dezodorant Basis Sensitive to łagodny dezodorant, który delikatnie pielęgnuje skórę, zapewnia świeże uczucie i chroni przed nieprzyjemnym zapachem przez 24 godziny. Bez alkoholu i soli aluminium. Odpowiedni dla wegan

Zobacz dezodorant Basis Sensitive w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Dezodorant w kulce dla mężczyzn

Naturalny dezodorant w kulce roll-on dla mężczyzn, z wyciągiem z bio-bambusa i bio-trawy cytrynowej, zapewnia ochronę przez 24h, eliminuje nieprzyjemny zapach. Dzięki zawartości naturalnych składników dezodorant doskonale nawilża, koi i pielęgnuje skórę pozostawiając przyjemny zapach. Produkt w 100% naturalny i wegański. Zapewnia 24 godzinną ochronę przed bakteriami i nieprzyjemnym zapachem dzięki zawartości BIO wyciągu z trawy cytrynowej. Dezodorant nie zawiera soli oraz aluminium.

Zobacz dezodorant w kulce dla mężczyzn w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Dezodorant Neutral Lavera

Łagodny dezodorant dla skóry suchej i wrażliwej. Odpowiedni dla alergików. Dezodorant Neutral roll-on medyczna pielęgnacja wyjątkowo łagodnie i skutecznie chroni przed nieprzyjemnym zapachem przez 24 godziny. Szczególnie polecany dla wrażliwej i suchej skóry, odpowiedni również dla alergików. Wyciąg z bio wiesiołka działa antybakteryjnie, antyseptycznie i pielęgnująco na skórę. Nie zawiera alkoholu, barwników, zapachów ani konserwantów. 

Zobacz Neutral Lavera w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl