Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • kosmetyki naturalne
  • produkty ekologiczne
  • kosmetyki do dłoni
  • marka Lavera
kosmetyki naturalne
Zadbaj o dłonie z kosmetykami Lavera

Polecamy naturalne, wegańskie kremy do rąk marki Lavera. Złożone z naturalnych składników znakomicie pielęgnują skórę dłoni, są odpowiednie dla wegan. Krem do rąk z dziką różą, z pomarańczą i rokitnikiem, z migdałami i masłem shea – wypróbuj i zadbaj o swoje dłonie.

 

Krem do rąk z dziką różą Lavera

Nawilżający krem o aromatycznym zapachu dzikiej róży. Zawiera składniki z upraw ekologicznych. Odpowiedni dla wegan.

Dzięki lekkiej recepturze krem do rąk szybko się wchłania i zapewnia skórze rąk ochronę i niezbędne nawilżenie. Otacza skórę rąk delikatnym zapachem dzikiej róży przez cały dzień. Zawiera naturalne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych, kontrolowanych dzikich zbiorów i z własnej produkcji.

Skład produktu: wodno-alkoholowy wyciąg z róży, olej sojowy, roślinna gliceryna, alkohol tłuszczowy, ester kwasu glicerynowego, włókna bambusowe, faktor nawilżający, olej z dzikiej róży, olej z jojoby, olej kokosowy, witamina E, białko roślinne, ksantan, hydrolat z mirtu, olej słonecznikowy, witamina C, mieszanka olejków eterycznych.

 

Krem do rąk z pomarańczą i rokitnikiem Lavera

Krem do rąk z pomarańczą i rokitnikiem firmy Lavera ma bardzo lekką konsystencję. Krem szybko się wchłania i zapewnia skórze rąk ochronę i niezbędne nawilżenie. Zawiera składniki z upraw ekologicznych. Jest odpowiedni dla wegan.

Ma piękny, naturalny, aromatyczny zapach cytrusów. Doskonale pielęgnuje skórę dłoni.

Skład produktu: wodno-alkoholowy wyciąg z pomarańczy, olej sojowy, gliceryna roślinna, alkohol tłuszczowy, ester kwasu glicerynowego, włókna bambusowe, czynnik nawilżający z pszenicy, olej z jojoby, olej z kokosa, ksantan, olej z rokitnika, witamina E, olej z pomarańczy, olej ze słonecznika, witamina C, mieszanka olejków eterycznych.

 

Krem do rąk z migdałami i masłem shea Lavera

Zawartość oleju z migdałów i masła shea zapewnia skórze dłoni ochronę i niezbędne nawilżenie. Wyciąg z rumianku działa kojąco i pielęgnująco. Krem ma lekką konsystencję i szybko się wchłania.

Krem ma ładny, naturalny zapach. Zawiera składniki pochodzące z upraw ekologicznych. Doskonale pielęgnuje skórę dłoni. Jest odpowiedni dla wegan.

Skład produktu: wodno-alkoholowy wyciąg z pomarańczy*, olej sojowy*, gliceryna roślinna, alkohol tłuszczowy, ester kwasu glicerynowego, włókna bambusowe, czynnik nawilżający z pszenicy, olej z jojoby*, olej z kokosa, ksantan, olej z rokitnika*, witamina E, olej z pomarańczy*, olej ze słonecznika, witamina C, mieszanka olejków eterycznych

Pojemność 50ml + 30% gratis

 

Kremy do rąk marki Lavera znajdziesz w zielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl