Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • Zero waste
  • woskowijki
  • eko opakowania
  • dla wegan
zero waste, woskowijki, eko opakowania, dla wegan
Woskowijki - eko opakowania

Woskowijki to bawełniane chusteczki nasycone woskiem pszczelim lub w wariancie wegańskim woskiem sojowym, służące do pakowania, przechowywania i przewożenia żywności. To alternatywa dla opakowań plastikowych w kuchni, chroniąca nas i naszą planetę przed zalewem plastiku.

 

Woskowijki są wielokrotnego użytku, stosuje się je jako naturalne opakowania żywności, które świetnie zabezpieczają przed wilgocią i pozwalają utrzymać świeżość potraw. Ponieważ w składzie mają jedynie bawełnę i wosk pszczeli lub wosk sojowy, są bezpieczne i zdrowe. Są wodoodporne, wytrzymałe i cudnie pachną, a przechowywane w nich jedzenie jest w kontakcie z naturalnym materiałem, a nie tworzywem sztucznym.

 

Zastosowanie:

Woskowijek można używać do przykrywania misek, talerzy, słoików, do owijania serów, warzyw, owoców, przechowywania chleba, zabezpieczania nieskończonego posiłku, a także do pakowania kanapek i przekąsek na wynos. To bardzo praktyczne rozwiązanie: dbamy o stan naszego portfela i jednocześnie o stan naszego środowiska.

 

By woskowijka służyła nam jak najdłużej warto pamiętać by o nią odpowiednio zadbać. Po każdym użyciu woskowijkę płuczemy zimną/letnią wodą. Przy większych zabrudzeniach można użyć miękkiej gąbki z delikatnym płynem/mydłem i przetrzeć. Nie wolno woskowijki prać w pralce ani myć w zmywarce. Należy uważać na wysokie temperatury, maks. 50 stopni Celsjusza.

 

W nurcie zero waste

Woskowijki są ekologiczne. Dzięki ich stosowaniu ograniczamy znacząco ilość plastikowych śmieci. Są genialną alternatywą dla wszelkiego rodzaju folii, papieru i plastiku. Są w pełni biodegradowalne i mogą być kompostowane. Można je stosować wielokrotnie, a nawet samemu zrobić.

 

Skąd je wziąć?

Można je zrobić lub kupić u nas w zielonysklep.com:

 

Woskowijki wegańskie w 100% naturalne, wielokrotnego użytku, biodegradowalne, wytworzone w Polsce.

 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl