Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • produkty ekologiczne
  • kosmetyki naturalne
  • ajurweda Kraków
  • ekologiczny dom
ajurweda Kraków
Wiosenne porządki w stylu eko

Ekologiczny proszek do prania, odplamiacz ekologiczny, proszek do zmywarek bio, płyn czyszczący i dezynfekujący bez konserwantów i środków chemicznych - przedstawiamy produkty przyjazne dla domu marki Bio-D. Bez konserwantów, sztucznych zapachów, chloru i syntetycznych składników.

 

Ekologiczny proszek do prania Bio-D

Ekologiczny, bardzo delikatny proszek do prania ubrań, również dla niemowląt. Idealnie nadaje się do prania pieluch wielorazowych.

Proszek może być używany w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego, nie zawiera konserwantów, enzymów ani sztucznych zapachów, fosforanów, substancji petrochemicznych. Jest bezpieczny dla skóry, polecany do prania ubrań osób o bardzo wrażliwej skórze. Opakowanie wystarcza na 17 prań.

Zobacz ekologiczny proszek do prania w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Odplamiacz ekologiczny Bio-D

Ekologiczny, hiperalergiczny, odplamiacz Bio jest doskonały do skóry wrażliwej, dlatego można nim prać ubranka i pieluchy dla niemowląt, oraz dla osób z problemami skórnymi.

Środek jest skuteczny zarówno na białych, jak i kolorowych tkaninach, posiada właściwości odkażające i antybakteryjne. Dzięki odplamiaczowi Bio ubrania zachowują piękne kolory oraz biel. Odplamiacz nie zawiera chloru, fosforanów, enzymów, środków konserwujących, jest wolny od syntetycznych substancji zapachowych oraz od substancji petrochemicznych.

Łatwo ulega biodegradacji, pomaga usunąć nieprzyjemne zapachy oraz uporczywe plamy.

1 opakowanie wystarcza na około 26 prań.

Zobacz odplamiacz ekologiczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Antybakteryjny dodatek do proszku Bio-D

Nappy Fresh jest to ekologiczny, antybakteryjny dodatek do proszku do prania pieluch wielorazowych oraz ubrań. Jest to produkt ekologiczny, bardzo skuteczny i bezpieczny. Nie posiada w składzie substancji petrochemicznych, enzymów ani syntetycznych substancji zapachowych ani konserwantów.

Skutecznie odkaża odzież praną już w 40 stopniach.

Zobacz antybakteryjny dodatek do proszku Bio w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Ekologiczny proszek do zmywarek

Ekologiczny, skoncentrowany proszek do zmywarek, doskonałej marki Bio-D. Nowa i ulepszona formuła proszku do zmywarek sprawia, że skoncentrowany proszek łatwo radzi sobie z tłuszczem i kamieniem. To o wiele bezpieczniejszy i naturalniejszy wybór niż inne środki chemiczne.

Zobacz ekologiczny proszek do zmywarek w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Płyn czyszczący i dezynfekujący Bio-D

Ekologiczny, skoncentrowany środek do czyszczenia i dezynfekowania różnych powierzchni jest odpowiedni do powierzchni takich jak podłogi, zlewy, blaty robocze, powierzchnie malowane, kuchenki czy piekarniki.

Płyn do czyszczenia i dezynfekowania różnych powierzchni twardych doskonale sprawdza się przy czyszczeniu piekarników, kuchenek, zlewów, kafelków, powierzchni malowanych czy podłóg.

Zobacz płyn czyszczący i dezynfekujący w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl