Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • świadome macierzyństwo
  • z ajurwedą
  • ciąża
  • poród
świadome macierzyństwo, z ajurwedą,
Przyszła mamo!

Ciąża to jeden z najważniejszych, najpiękniejszych, a zarazem najtrudniejszych okresów w życiu każdej kobiety, dlatego też przygotowania do niej powinny zacząć się dużo wcześniej - nawet rok.

 

 

Przyszła mamo, niezmiernie ważne jest, byś była zdrowa. W sensie ajurwedyjskim zdrowie nie oznacza jedynie braku wyraźnych symptomów chorobowych, lecz stanowi stan absolutnie dobrego samopoczucia i harmonii całego systemu. Równowaga emocjonalna i fizyczna odgrywa w nim ogromną rolę, bowiem kondycja psychosomatyczna rzutuje na rozwój i ukształtowanie płodu.

Wszystkie doświadczenia kobiety, zarówno te smakowe, jak i umysłowe, są bezpośrednio transmitowane do żywej istoty wewnątrz niej. Zatem czas planowania ciąży i sam jej przebieg powinny stać się dla ciebie okazją do szczególnego zadbania o siebie, o swoje ciało i wnętrze oraz próbą przygotowania się do wydania na świat potomka – im więcej pracy nad sobą, tym poród przebiegnie łatwiej.

Co radzi ajurweda? O tym wkrótce

 

Zobacz shatavari – ajurwedyjskie zioło dla kobiet w zielonysklep.com

Przeczytaj także: Dieta przyszłej mamy, a ajurweda

Opracowanie na podstawie:

Świadome  macierzyństwo  z ajurwedą. Od poczęcia  do pierwszego  roku życia dziecka, Shivani Sood, Monika Ptak-Korbacz, zielone-wydawnictwo.pl

 

 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl