Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • Świadome macierzyństwo
  • Shivani Sood
  • Monika
  • Ptak Korbacz
Poznajcie nasze autorki: Dr Shivani Sood i Monikę Ptak-Korbacz

Książki nie tylko inspirują ale też łączą. Znajomość autorek: Hinduski – lekarki ajurwedyjskiej i Polki - kulturoznawcy i terapeutki ajurwedy zaowocowała powstaniem książki: Świadome macierzyństwo z ajurwedą.

 

Dr Shivani Sood - lekarz ajurwedy z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. W ciągu swojej praktyki wykształciła ok. 3000 konsultantów ajurwedyjskich z 40 krajów. Oprócz mentoringu i szkolenia profesjonalnych konsultantów ajurwedy, dr Sood prowadzi w Dharamsali u podnóża Himalajów własną klinikę, w której przeprowadza pacjentów przez głębokie ajurwedyjskie oczyszczanie – panchakarmę. Terapia trwa od 14 do 28 dni, a w tym czasie pacjenci mają zapewniony nocleg, odpowiednią dietę oraz bieżące wsparcie lekarzy. Każdego roku klinikę odwiedza ok. 200 osób chcących poprawić swoje zdrowie.

Już 15 i 16 kwietnia dr Sood pojawi się w Polsce. Przyleci, by poprowadzić warsztaty rozszerzonej psychologii ajurwedyjskiej. To jedna z niewielu okazji, by móc spotkać się z nią na żywo i skorzystać z jej doświadczenia. Zapisy na warsztaty oraz indywidualne konsultacje na: ajurweda.org.pl/warsztaty-warszawa

Monika Ptak-Korbacz – kulturoznawca, terapeutka ajurwedy wykształcona w Indiach (specjalizuje się w żywieniu i pielęgnacji dzieci, masażu punktów marma i alergiach), instruktorka ćwiczeń psychosomatycznych ze specjalnością pilates i stretching, autorka wielu prac z dziedziny ajurwedy, wykładowczyni dla dorosłych i dzieci na festiwalach prozdrowotnych oraz na Uniwersytecie III Wieku w Skarżysku-Kamiennej, instruktorka ćwiczeń, zwłaszcza dla kobiet w ciąży i matek z dziećmi, autorka pilayu©, twórczyni biocateringu na bazie ajurwedy, blogerka: ajurweda-dla-zdrowia.pl. Mama czwórki wspaniałych dzieci.

Jak sama mówi o sobie: „Jak na pittę przystało, potrzeba ciągłej aktywności wiodła mnie po różnych ścieżkach: uczyłam się języka japońskiego, prowadziłam zajęcia tae-bo, gotowałam cateringowo… Obecnie uczę się polskiej fitoterapii, a na co dzień prowadzę zajęcia grupowe. Pracuję z klientami indywidualnie, udzielając porad i konsultacji prozdrowotnych.  Podchodzę holistycznie do każdego przypadku.

 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl