Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • palo santo
  • święte drzewo
  • naturalne kadzidło
  • oczyszczające
palo santo
Palo santo - mityczne drzewo oczyszczające i podnoszące wibracje

Palo santo jest szczególnie cenione ze względu na właściwości oczyszczające, równoważące i uziemiające, podobnie jak szałwia. Aromat palo santo podnosi na duchu, podnosi wibracje i pomaga odczuć jedność ze światem…

 

 

 

Palo santo (Bursera Graveolens) to mityczne drzewo z wybrzeża Ameryki Południowej, zwane w języku hiszpańskim „świętym drzewem”. Ma słodki, przyjemny zapach z nutą sosny, mięty i cytryny. Palony wytwarza świeży dym, który chroni przed komarami i innymi owadami.

Stosowany do medytacji, pozwala na głębsze połączenie ze źródłem świata i całego stworzenia. Mówi się również, że palo santo zwiększa kreatywność i przynosi szczęście tym, którzy są otwarci na jego magię.

Zastosowanie lecznicze

Palo Santo jest tradycyjnie stosowany w łagodzeniu przeziębień, objawów grypy, stresu, astmy, bólów głowy, lęków, depresji, stanów zapalnych oraz napięć emocjonalnych.

Doskonale nadaje się do aromaterapii i może być stosowany podczas masażu.Uspokaja układ odpornościowy i nerwowy. W postaci olejku eterycznego stosowany jest na bóle i stany zapalne. Zawiera dużo D-limonenu i monoterpenów.

 

Zobacz palo santoprodukty z palo santozielonysklep.com

Woreczek zapachowy z Palo Santo - stosowany np. jako aromat do samochodu. Ma bardzo przyjemny, kojący zapach, skutecznie odstraszający owady.

Świeca sojowa z Palo Santo 180mluspakaja, równoważy, sprzyja medytacji.

Kadzidła Palo Santo 15 sztukręcznie robione o ciepłym, przyjemnym  zapachu z nutą cytrusów.

Mydło glicerynowe z olejem i drobinkami Palo Santo - nawilża, działa antyseptycznie i antyoksydacyjnie, ma piękny, relaksujący zapach.

 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl