Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • olejki eteryczne
  • kosmetyki naturalne
  • produkty naturalne
  • ajurweda Kraków
olejki Sattva
Olejki do aromaterapii Sattva

Olejek sosnowy łagodzi bóle stawowe i mięśniowe, olejek lawendowy działa relaksująco i kojąco, olejek eukaliptusowy wpływa pozytywnie na układ oddechowy, olejek cedrowy podnosi poziom energii, olejek pomarańczowy działa antyseptycznie i poprawia nastrój. Wypróbuj.

 

Sosnowy olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny sosnowy firmy Sattva ma orzeźwiający i odświeżający zapach. Dzięki właściwościom rozgrzewającym świetnie sprawdza się w łagodzeniu bólów stawowych i mięśniowych. Inhalacje z dodatkiem kropel olejku sosnowego przyniosą ulgę w zapaleniu zatok i chorobach górnych dróg oddechowych. Dodanie kilku kropel olejku do kominka zminimalizuje objawy zmęczenia umysłowego, odświeży powietrze w pomieszczeniach.

Zobacz sosnowy olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Lawendowy olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny lawendowy firmy Sattva jest jednym z najbardziej cenionych olejków eterycznych,  posiada wspaniałe właściwości, a także świetnie pachnie. Bardzo dobrze sprawdza się w pielęgnacji cery problematycznej i trądzikowej. Efektywnie zwalcza bakterie. Regularne używanie olejku eterycznego z lawendy (po rozcieńczeniu) poprawi stan cery tłustej, minimalizując jej przetłuszczanie się. Zapach lawendy działa relaksująco i uspokajająco, wprowadza w dobry nastrój.

Zobacz lawendowy olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Drzewo herbaciane olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny z drzewa herbacianego firmy Sattva nadaje się do walki z niedoskonałościami skóry. Szybko usuwa większość infekcji wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych. Świetnie czyści rany, a także łagodzi bóle mięśni. Olejek z drzewa herbacianego łatwo przenika przez skórę, niwelując między innymi zmiany trądzikowe.

Zobacz drzewo herbaciane olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Eukaliptusowy olejek eteryczny Sattva

Olejek eukaliptusowy firmy Sattva znany jest w leczeniu wielu dolegliwości ze strony  układu oddechowego, głównie w walce z przeziębieniami i problemami z drożnością zatok. Działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i antywirusowo. Charakterystyczny i kojący aromat pozwala łagodzić stan zapalny błony śluzowej gardła i delikatnie rozszerzyć naczynia krwionośne, ułatwiając dotarcie większej ilości tlenu do płuc. Olejek eukaliptusowy ma przyjemnyzapach, dzięki temu pobudza pracę mózgu oraz niweluje zmęczenie.

Zobacz eukaliptusowy olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Cedrowy olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny cedrowy firmy Sattva pomaga w stabilizacji i wspiera równowagę układu nerwowego. Szczególnie polecany dla osób czujących osłabienie duchowe. Olejek ten przywraca energię życiową organizmu, odpręża oraz uwalniania od negatywnych emocji. W medycynie ajurwedyjskiej jego cenne właściwości wykorzystuje się również między innymi do odkażania ran, jako środek na problemy skórne, trądzik (normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych). Olejek nazywany jest "drzewem mocy", pomaga przy znużeniu.

Zobacz cedrowy olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Trawa cytrynowa olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny trawa cytrynowa firmy Sattva posiada odświeżający, cytrusowy zapach. Znany jest ze swoich właściwości bakteriobójczych, przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. W starodawnej medycynie ajurwedyjskiej wykorzystywano go do walki z zakażeniami ze strony układu oddechowego i pokarmowego. Działa również uspokajająco i łagodząco. Idealnie sprawdzi się w pielęgnacji cery tłustej i trądzikowej. Jest też naturalnym preparatem odstraszającym wszelkie owady i insekty.

Zobacz trawa cytrynowa olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Pomarańczowy olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny pomarańczowy firmy Sattva ma słodki, cytrusowy zapach, który poprawia nastrój, działa antydepresyjnie, niweluje stres oraz działa silnie antyseptycznie. Dodanie kilku kropel do ulubionego kremu sprawia, że skóra jest odświeżona.

Stosować w rozcieńczeniu z olejem migdałowym lub dowolnym olejkiem bazowym.

Zobacz pomarańczowy olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl