Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • olejki eteryczne
  • zioła ajurwedyjskie
  • medycyna naturalna
  • ajurweda Kraków
ajurweda Kraków
Olejki aromaterapeutyczne - część 2

Olejek lawendowy relaksuje ciało i umysł, olejek z trawy cytrynowej działa przeciwbakteryjnie, olejek z drzewa herbacianego poprawia kondycję skóry, olejek z drzewa sandałowego działa uspokajająco, olejek cedrowy odpręża. Polecamy olejki aromaterapeutyczne Sattva.

 

Drzewo sandałowe olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny z drzewa sandałowego firmy Sattva posiada bardzo zmysłowy i balsamiczny zapach. Działa euforycznie, jako afrodyzjak. Drzewo sandałowe tradycyjnie używane jest do medytacji. Dodawany do maseczek działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie (idealny przy kuracji anty-trądzikowej). Skutecznie leczy niedoskonałości. Odświeża i matuje tłustą skórę. Oprócz tego olejek posiada właściwości uspokajające. Dodanie kilka kropli do kąpieli koi nerwy, a dodatkowo wygładza suchą skórę. Stosować w rozcieńczeniu z olejkami bazowymi.

Zobacz drzewo sandałowe olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Drzewo herbaciane olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny z drzewa herbacianego firmy Sattva nadaje się do walki z niedoskonałościami skóry. Szybko usuwa większość infekcji wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych. Świetnie czyści rany, a także łagodzi bóle mięśni. Olejek z drzewa herbacianego łatwo przenika przez skórę, niwelując między innymi zmiany trądzikowe.

Zobacz drzewo herbaciane olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Trawa cytrynowa olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny trawa cytrynowa firmy Sattva posiada odświeżający, cytrusowy zapach. Znany jest ze swoich właściwości bakteriobójczych, przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. W starodawnej medycynie ajurwedyjskiej wykorzystywano go do walki z zakażeniami ze strony układu oddechowego i pokarmowego. Działa również uspokajająco i łagodząco. Idealnie sprawdzi się w pielęgnacji cery tłustej i trądzikowej. Jest też naturalnym preparatem odstraszającym wszelkie owady i insekty.

Zobacz trawa cytrynowa olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Pomarańczowy olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny pomarańczowy firmy Sattva ma słodki, cytrusowy zapach, który poprawia nastrój, działa antydepresyjnie, niweluje stres oraz działa silnie antyseptycznie. Dodanie kilku kropel do ulubionego kremu sprawia, że skóra jest odświeżona.

Stosować w rozcieńczeniu z olejem migdałowym lub dowolnym olejkiem bazowym.

Zobacz pomarańczowy olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Cedrowy olejek eteryczny Sattva

Olejek eteryczny cedrowy firmy Sattva pomaga w stabilizacji i wspiera równowagę układu nerwowego. Szczególnie polecany dla osób czujących osłabienie duchowe. Olejek ten przywraca energię życiową organizmu, odpręża oraz uwalniania od negatywnych emocji. W medycynie ajurwedyjskiej jego cenne właściwości wykorzystuje się również między innymi do odkażania ran, jako środek na problemy skórne, trądzik (normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych). Olejek nazywany jest "drzewem mocy", pomaga przy znużeniu.

Zobacz cedrowy olejek eteryczny w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl