Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • produkty naturalne
  • ajurweda Kraków
  • świece sojowe
  • medytacja
produkty naturalne
Naturalne świece sojowe

Co wyjątkowego jest w świecach sojowych? Zrobione są z naturalnych składników: wosku sojowego oraz organicznych i naturalnych olejków eterycznych, co sprawia, że są bezpieczne dla środowiska. Olejki cynamonowy i goździkowy, polna mięta, delikatna nuta imbiru...

Świece sojowe są całkowicie biodegradowalne i wegańskie.

 

Świeca sojowa Christmas Time

Świeca sojowa Christmas Time to kompozycja olejków: cynamonowego, pomarańczowego oraz delikatnej nuty goździków. Cytrusowy zapach pomarańczy w powiązaniu ze słodkim, korzennym cynamonem wprowadza nas w relaksujący stan wyciszenia i relaksu. W aromaterapii olejek cynamonu pomaga w infekcjach dróg oddechowych, a aromat pomarańczy ułatwia zasypianie i odprężenie.

 

Świeca sojowa Summer Vibes

Świeca sojowa Summer Vibes to letni zapach polnej mięty z domieszką olejków z owoców mandarynki, pomarańczy i granatu. Zapach mięty działa odświeżająco i odprężająco oraz pomaga przy bólach głowy, a olejki cytrusowe uspokajają i usuwają stany napięcia. 

Świeca sojowa Citrus Harmony

Świeca sojowa Citrus Harmony to orzeźwiająca trawa cytrynowa, delikatne cytrusy i nuta imbiru. Organiczny olejek trawy cytrynowej dodany do świecy charakteryzuje się słodką nutą z lekko wyczuwalnym zapachem imbiru. Olejek ten poprawia nastrój oraz działa energetyzująco. Zapach olejku trawy cytrynowej działa korzystnie na długość i jakość snu.

 

Możesz wybrać też świecę sojową bez zapachu, która daje przyjemne ciepło i ukojenie.

Naturalne świece sojowe znajdziesz na zielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl