Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • ajurweda Kraków
  • kadzidła tybetańskie
  • aromaty naturalne
  • olejki eteryczne
aromaty naturalne
Naturalne kadzidła tybetańskie

Polecamy kadzidła tybetańskie z naturalnych składników, które zostały ręcznie wykonane w Nepalu. Waleriana, tulsi, szafran, nirvana, kama sutra, biały lotos, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, trawa cytrynowa - sprawdź, jakie są ich właściwości i działanie i wybierz zapach odpowiedni dla siebie.

Kadzidła tybetańskie to 100% naturalnych składników. Opakowanie zawiera 30 patyczków i jeden uchwyt na kadzidełko. Jeden patyczek płonie przez około 45 minut.

 

Kadzidła tybetańskie - waleriana

Waleriana to wieloletnia roślina kwitnąca, lecznicza, o słodkim zapachu. Jest skuteczna w przypadku bezsenności, w stanach drażliwości, depresji, nerwowości, lęku i napięcia nerwowego.

Zobacz kadzidła tybetańskie waleriana w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Kadzidła tybetańskie - tulsi

Tulsi znana jest jako „królowa roślin”. Wyostrza zmysły, pomaga w koncentracji umysłu. Ma dobry wpływ na osoby chorujące na depresję.

Zobacz kadzidła tybetańskie tulsi w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Kadzidła tybetańskie - szafran

Szafran usuwa niepokój, jest skuteczny w leczeniu gorączki, przynosi ulgę w przypadku bólu głowy i kaszlu. Daje poczucie świeżości i komfortu psychicznego.

Zobacz kadzidła tybetańskie szafran w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Kadzidła tybetańskie - nirvana

Kadzidła tybetańskie nirvana to specjalna mieszanka himalajskich aromatycznych roślin używanych od wieków przez buddyjskich joginów i mnichów do rozbudzania oświeconych cech. Te naturalne kadzidełka ziołowe mają wyjątkowy aromat dzięki połączeniu specjalnie dobranych składników.

Zobacz kadzidła tybetańskie nirvana w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Kadzidła tybetańskie - kama sutra

Kadzidła tybetańskie kama sutra to podnoszący na duchu zapach, który może znacznie wzmocnić zmysłowy nastrój zakochanych. Zapach kadzidła sprawia, że ludzie ulegają wrodzonej seksualności ciała.

Zobacz kadzidła tybetańskie kama sutra w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Kadzidła tybetańskie - biały lotos

Tybetańskie kadzidło biały lotos pobudza energię kundalini, która leży u podstawy kręgosłupa niczym śpiący wąż; może być przebudzona i rozjaśniona poprzez jogiczne dyscypliny i medytacje. Biały lotos uważany jest za lek wspomagający koncentrację oraz przeciwalergiczny.

Zobacz kadzidła tybetańskie biały lotos w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Kadzidła tybetańskie - drzewo cedrowe

To doskonała mieszanka naturalnych ziół i drzewa cedrowego z Nepalu. Słowo cedr oznacza "moc duchowej siły" i symbolizuje niezmienną, niegasnącą wiarę. Jedno z najstarszych aromatycznych kadzideł świątynnych w Tybecie. Jest cenną pomocą w medytacji.

Zobacz kadzidła tybetańskie drzewo cedrowe w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Kadzidła tybetańskie - drzewo sandałowe

Drzewo sandałowe to gorzki, słodki, cierpki i chłodny aromat, przydatny w bólach głowy, gorączce, wymiotach i ogólnym osłabieniu oraz obrzękach umysłowych. W ajurwedyjskim i tybetańskim systemie medycznym ma działanie ściągające i tonizujące.

Zobacz kadzidła tybetańskie drzewo sandałowe w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Kadzidła tybetańskie - trawa cytrynowa

W ajurwedzie suszone liście trawy spala się, aby zachować czujność umysłu. Trawa cytrynowa ma działanie pobudzające, ożywiające i energetyzujące. Kadzidło jest przydatne w stanach wyczerpania. Podnosi na duchu.

Zobacz kadzidła tybetańskie trawa cytrynowa w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl