Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • joga
  • ajurweda
  • kuchnia ajurwedyjska
  • książki o ajurwedzie
joga i ajurweda
Międzynarodowy Dzień Jogi

Zapraszamy 21 czerwca na Międzynarodowe Święto Jogi. Główne obchody tego dnia odbędą się w Warszawie, na Polu Mokotowskim, w godzinach 8.00-21.00 oraz w wielu miastach Polski. Z tej okazji - premiera naszej nowej książki "Gotuj z ajurwedą dla zdrowia"!

Dzień rozpoczniemy o 8:30 rano specjalną sekwencją asan, które ćwiczone równolegle na całym świecie połączą się w 24-godzinną sesję jogi dookoła świata. Sesja ta będzie pretekstem do bicia rekordu Guinnesa. O 8:30 nie może Cię tam zabraknąć. Swoje uczestnictwo można zarejestrować na:

http://www.dzienjogi.pl/rejestracja/

 

Dla wszystkich chętnych szkoły jogi otwierają swoje drzwi i proponują przećwiczenie  asan, które będą ćwiczone podczas sesji inauguracyjnej http://www.dzienjogi.pl/otwarte-sesje-jogi/

 

Na sympatyków jogi będzie czekał całodzienny program poświęcony jodze i dziedzictwu kultury indyjskiej, a w nim m.in.: ćwiczenie jogi, wykłady, panele dyskusyjne, koncerty, spotkania z autorami książek. Joga naturalnie łączy się ze zdrowym stylem życia.

Uczestnicy święta jogi będą mogli poznać bliżej medycynę ajurwedyjską, popróbować naturalnych i indyjskich przysmaków, czy zaopatrzyć się w ekologiczne produkty i kosmetyki. Swoje kolekcje zaprezentują projektanci strojów do jogi oraz designerzy bazujący na przyjaznych dla środowiska materiałach, tworzący niepowtarzalne wzory.

W tym dniu odbędzie się też premiera naszej nowej książki „Gotuj z ajurwedą dla zdrowia”, w której znajdziecie mnóstwo ciekawych przepisów kuchni ajurwedyjskiej.

Do obchodów włączyły się szkoły jogi w innych miastach m.in. w Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie, Lublinie, Kielcach, Bydgoszczy, Białymstoku, Lublinie, Nałęczowie, Opolu, Kluczborku, Giżycku i Radomiu. Szczegółowy wykaz szkół na www.dzienjogi.pl

 

Decyzją ONZ 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi. Na całym świecie, w tym wyjątkowym dniu, odbędą się wydarzenia dedykowane jodze. Także Polska aktywnie włączyła się do tych obchodów.

W Polsce, Międzynarodowy Dzień Jogi objął patronatem Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Indii, Ajay Bisaria. Organizatorami wydarzeń są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art Of Living Polska (AOL).

Wydarzenie wspierają Ambasadorki Jogi: Edyta Herbuś, Małgorzata Pieczyńska oraz Natalia Przybysz, które od lat ćwiczą systematycznie jogę.


 

Aktualny program: http://www.dzienjogi.pl/dzien-jogi-w-polsce-program-wydarzen/

oraz na Facebooku https://www.facebook.com/DzienJogi - polub nas!

https://www.facebook.com/events/1609824822591001/

 

Do zobaczenia 21 czerwca!

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl