Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • maści rozgrzewające
  • produkty ajurwedyjskie
  • kosmetyki naturalne
  • ajurweda Kraków
maści rozgrzewające
Maści i kremy rozgrzewające

Maści o działaniu przeciwbólowym sprawdzą się w przypadku artretyzmu, bólu pleców, mięśni i stawów. Pozytywnie wpływają na regenerację organizmu po znacznym wysiłku fizycznym. Redukują głębokie napięcia w ciele, pomagają wrócić do sprawności. Wypróbuj.

 

Maść tygrysia

Maść tygrysia o działaniu przeciwbólowym, znajdująca zastosowanie przy:

- artretyzmie

 - bólu pleców i karku

 - bólach mięśni i stawów

Maść jest zrobiona z mentolu, kamfory, olejku kajeputowego, olejku z mięty, wyciągu z goździka, wazeliny i parafiny. Masaż z wykorzystaniem Tiger Balm polecany jest szczególnie osobom, które uprawiają czynnie sport lub narażone są na duży wysiłek fizyczny. Nie zawiera żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego i nie jest testowany na zwierzętach.

 

Maść przeciwbólowa Iodex

Iodex – maść przeciwbólowa, oparta na ajurwedyjskiej recepturze. Bardzo popularna w Indiach. Iodex jest to preparat naturalny, łagodzący bóle mięśni, stawów, pleców oraz naderwanych mięśni. Ziołowa receptura łagodzi różne bóle.

Iodex ma również właściwości rozgrzewające. Idealna dla osób, które uprawiają sport.

 Sposób użycia: wmasować niewielką ilość maści w bolące miejsca.

 

Moov Pain Relief - krem przeciwbólowy

Moov to doskonały naturalny ziołowy krem przeciwbólowy, popularny i doceniany na całym świecie.

Krem Moov okaże się niezastąpiony przy bólach pleców, bólach stawów, skręceniach, zwichnięciach, rwie kulszowej czy gośćcu. Formuła kremu oparta jest na recepturze ajurwedyjskiej. Krem przynosi ulgę również po nadmiernym wysiłku fizycznym - rozluźnia napięte mięśnie i stawy. Idealny do kojącego masażu pleców.

Sposób użycia: wmasować delikatnie okrężnymi ruchami niewielką ilość kremu w okolice chorobowo zmienionych miejsc, aż do wchłonięcia.

 

Olejek zdrowotny Mahanarayan Dabur

Zdrowotny olej do masażu Mahanarayan Tail marki Dabur przeznaczony do obszarów ciała objętych problemami reumatycznymi, na obolałe mięśnie, plecy, barki i odcinek lędźwiowy. 

 Prozdrowotny olej Mahanarayan Tail Dabur jest to ziołowa mieszanka opierająca się o oryginalną ajurwedyjską recepturę rozluźniającą napięcie mięśniowe i niwelującą problemy stawów.

Olej Mahanarayan Tail zawiera zbilansowaną formułę na bazie oleju sezamowego, kurkumy oraz słynnych indyjskich ziół, które od wieków są wykorzystywane w Indiach w naturalnych metodach dbania o ciało i umysł.

Dodane do oleju zioło Shatavari zapewnia efekt odmładzający, a dzięki pozostałym zawartym w oleju składnikom naturalnym o wysokiej skuteczności, olej Mahanarayan zmniejsza dyskomfort stawów oraz mięśni, pomaga się rozluźnić i zrelaksować. Ponadto działa też wspomagająco przy powrocie do sprawności fizycznej.

Masaż z olejem Mahanarayan redukuje głębokie napięcia w ciele, odpręża i dodaje witalności i energii życiowej.

Olej Mahanarayan Tail zalecany jest w następujących przypadłościach:

- problemy ze stawami,

- bóle pleców (zarówno mięśniowe okolic barkowych jak i lędźwiowych),

- napięcia mięśniowe (np. będące wynikiem stresującego stylu życia, obciążającej psychicznie pracy itd.),

- zmiany o charakterze reumatycznym,

- urazy powstałe w wyniku uprawiania sportów lub inne urazy wysiłkowe.

Ponadto zaleca się olej Mahanarayan Tail, jeżeli praca przy biurku w pozycji siedzącej powoduje u Ciebie dyskomfort i napięcie. Olej dobrze sprawdza się do stosowania w przypadku sztywności stawów i niskiej elastyczności układu kostno-mięśniowego. Działanie rozgrzewające wspomaga regenerację mięśni i stawów.

 

Maści i kremy rozgrzewające znajdziesz w zielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl