Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • olejki eteryczne
  • ajurweda Kraków
  • zioła ajurwedyjskie
  • tulsi
olejki ajurwedyjskie
Maści i balsamy przeciwbólowe

Znana i lubiana maść tygrysia, która działa przeciwbólowo. Maść Iodex oparta na ajurwedyjskiej recepturze na bóle stawów i mięśni. Chłodzący balsam Zandu Balm idealny po intensywnym treningu. Olejek tulsi znakomity na niepokój, stres i wyczerpanie psychiczne. Polecamy.

 

Maść tygrysia

Maść tygrysia o działaniu przeciwbólowym, znajdująca zastosowanie przy:

- artretyzmie

 - bólu pleców i karku

 - bólach mięśni i stawów

Maść jest zrobiona z mentolu, kamfory, olejku kajeputowego, olejku z mięty, wyciągu z goździka, wazeliny i parafiny. Masaż z wykorzystaniem  maści tygrysiej polecany jest szczególnie osobom, które uprawiają czynnie sport lub w pracy narażone są na duży wysiłek fizyczny. Maść nie zawiera żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego i nie jest testowana na zwierzętach.

Zobacz maść tygrysia w zielonysklep.com

Maść przeciwbólowa Iodex

Iodex - maść przeciwbólowa, oparta na ajurwedyjskiej recepturze. Bardzo popularna w Indiach.

Iodex jest to preparat naturalny, łagodzący bóle mięśni, stawów, pleców oraz naderwanych mięśni. Ziołowa receptura łagodzi różne bóle. Iodex ma również właściwości rozgrzewające. Idealna dla osób, które uprawiają sport.

Zobacz maść przeciwbólowa Iodex w zielonysklep.com

 

Zandu Balm - balsam przeciwbólowy

Zandu Balm to ajurwedyjski, chłodzący balsam przeciwbólowy. Produkt pochodzi z Indii, gdzie tradycja jego stosowania sięga stu lat.

Balsam zalecany jest dla osób cierpiących na bóle kostne stawów spowodowane intensywnym treningiem sportowym, problemy z zatokami, przeziębienie, katar, gorączkę, bóle głowy, mięśni, krzyży, stawów, artretyzm, bóle rąk, bóle mięśniowe, podrażnienia skóry, ukąszenia owadów.

Zobacz Zandu Balm w zielonysklep.com 

Olejek eteryczny Tulsi

Olejek eteryczny Tulsi niesie w sobie świeżość zielonych liści oraz słodycz i pikantność hinduskich przypraw. Ten intensywny zapach jest jednocześnie rześki niczym mięta i cierpki jak goździk. Olejek ten w aromaterapii nie ma sobie równych. Wpływa korzystnie na zdrowie, samopoczucie i stan skóry.

Zastosowanie olejku tulsi: niepokój i stres, problemy z koncentracją, wyczerpanie fizyczne i psychiczne, trądzik, łupież

Nie używać w formie nierozcieńczonej bezpośrednio na skórę. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. 

Zobacz olejek eteryczny Tulsizielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl