Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • kadzidła Sattva
  • aromaterapia
  • ajurweda Kraków
  • produkty naturalne
kadzidła
Kadzidła Sattva - nowe zapachy

Polecamy kadzidła Sattva o pięknym, naturalnym aromacie, który poprawia nastrój. Kadzidła są w pełni naturalne, wytwarzane z ziół, esencji kwiatów, są robione ręcznie, z 400-letnią tradycją. Sattva to dobro, prawda, zdrowie, pewność. Kardamon, tulsi, lawenda, paczuli - jaki mają zapach?

 

Kadzidła kardamon - Sattva

Sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, równowagę,  pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, pewność, pokój, czystość.

Kardamon to jedna z najdroższych przypraw. Posiada odprężający, pobudzający, egzotyczny zapach.  Skutecznie nadaje przepływ energii w ciele.

Kadzidła są w pełni naturalne, wytwarzane ziół, z esencji kwiatów, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie zwijany na bambusa.

Kadzidła Sattva mają piękny, naturalny aromat, który poprawia nastrój.

Kadzidło wytwarzane jest ręcznie z 400 letnią tradycją ajurwedyjską.

Zobacz kadzidła kardamon w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

 

Kadzidła tulsi - Sattva

Tulsi to ważne zioło w tradycji ajurwedyjskiej, znane jako święta bazylia. Esencja jest pozyskiwana w procesie destylacji tulsi, główne z jej liści. Tulsi jest używana w większości indyjskich domów do różnych ceremonii i rytuałów. W medycynie ajurwedyjskiej tulsi używana jest jako środek leczniczy szczególnie przy długo utrzymującym się kaszlu.

Zobacz kadzidła tulsi w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

 

Kadzidła Champa - Sattva

Kadzidła Sattva mają piękny, naturalny aromat. Champak to mieszanka zapachu drzewa sandałowego i drzewa champak z rodziny magnolii. Roślina champa pochodzi z hinduskich i buddyjskich świątyń. Działa kojąco na umysł i wyciszająco, sprzyja medytacji.

Zobacz kadzidła champa w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

 

Kadzidła paczula - Sattva

Paczuli ma bardzo intensywny, kojący, ziemisty, specyficzny zapach. Według ajurwedy aromat paczuli podnosi energię życiową i poprawia nastrój. Dodatkowo zapach paczuli ma dobry wpływ na układ nerwowy i redukuje stres. Kadzidła Paczuli używane są często przy różnych obrzędach i w czasie medytacji. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, drewna, żywic roślinnych ziół, i miodu.

Zobacz kadzidła pczuli w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

 

Kadzidła lawenda - Sattva

Lawenda to naturalny antyseptyk, usuwa toksyny i bakterie, które zanieczyszczają powietrze. Zapach lawendy oczyszcza pomieszczenie i niweluje stres oraz napięcia. Działa relaksująco, wycisza i uziemia.

Zobacz kadzidła lawenda w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl