Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • kadzidła butańskie
  • żywica naturalna
  • mirra
  • bursztyn
żywica naturalna, kadzidła
Kadzidła butańskie, mirra i bursztyn

Jakie zastosowanie mają kadzidła butańskie? Do czego najlepiej je stosować? Jakie właściwości ma mirra - żywica naturalna? Jakie działanie ma aromat mirry i bursztynu? Jakie korzyści odniesiemy z regularnego używania kadzideł i żywicy? Kadzidła butańskie - wypróbuj ich właściwości.

 

Kadzidła Bhutanskie - Mahakala

Pomaga wyzwolić uczucie miłości i współczucia. Aromat, jaki wydzielają, pomaga wyzwolić uczucie miłości i współczucia, wycisza negatywne emocje, takie jak zazdrość i strach. Zachęcają do pozytywnego myślenia.

 

Kadzidła Bhutanskie - Zambala

Są to unikalne i wysokiej jakości kadzidła. Zostały specjalnie przygotowane, aby móc je ofiarować Zambali. Receptura została oparta na buddyjskich tekstach tantrycznych. W skład kadzideł wchodzą m.in.: agar, jagoda, biały i czerwony sandał oraz wiele innych – w sumie 48 ziół. Ofiarowanie tych kadzideł Zambali z odpowiednim szacunkiem - przyniesie nam szczęście i powodzenie.

 

Kadzidła Bhutanskie - Kurukulley

Motto „Powietrze przepełnione miłością’’ - ich receptura oparta jest na starożytnych buddyjskich tekstach. Zapach wprowadza do pomieszczeń spokój i pozytywną energię. Kurukulley  to żeńską forma Buddy. Jej błogosławieństwo pomaga odnaleźć miłość i wzmocnić jej siłę.

 

Mirra - żywica naturalna Prema

Mirra jest wonną żywicą kolczastego krzewu commiphora Myrcha występującego na sawannowych terenach Afryki Wschodniej i Północnej oraz na obszarze Półwyspu Arabskiego – głównie w Jemenie i Omanie.

Owoce, z których powstaje, są podobne do oliwek. Są one bardzo gorzkie, co po arabsku oznacza "murr", stąd też nazwa mirra.

Mirra, dzięki swym właściwościom, jest utożsamiana z energią żeńską. Jej aromat jest ciepły, balsamiczny, kojący, ziemski. Przeciwwagę energetyczną dla mirry stanowi olibanum (kadzidło), którego woń jest lżejsza, ostrzejsza i lekko cytrusowa. Na przestrzeni wieków mirra i kadzidło występowały nierozłącznie, jednocząc pierwiastek żeński i męski w doskonałej harmonii. Kobieca zmysłowość zaklęta w mirze był natchnieniem dla wielu starożytnych pisarzy - głównie egipskich.

 

Bursztyn - bałtycka żywica naturalna

W pełni naturalny BURSZTYN BAŁTYCKI. Ma szerokie zastosowanie.

Jest stosowany również w kadzeniu pomieszczeń. Podczas topienia wydobywa szlachetny, balsamiczny, leśny aromat o wyraźnym morskim pochodzeniu. Intensywnie wyczuwalny jod. Do wydobycia zapachu potrzebuje mocno rozgrzanego węgielka. Zapach jest uwalniany przed długi czas w sposób jednostajny.

 

Kadzidła butańskie, mirra, bursztyn (naturalna żywica) oraz inne zapachy znajdziesz w zielonysklep.com - zobacz tutaj.

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl