Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • ajurweda Kraków
  • medycyna naturalna
  • oleje do masażu
  • bóle stawów
medycyna naturalna
Jak poradzić sobie z bólem stawów

Olejek rozgrzewający na bazie imbiru i eukaliptusa, balsam przeciwbólowy oparty na ajurwedyjskiej recepturze, ziołowy krem Moov polecany dla sportowców, który znakomicie rozluźnia napięte mięśnie i stawy, Asthiprash - ajurwedyjski dżemik regenerujacy. Przeciwbólowe, rozluźniające, kojące - wypróbuj nasze produkty.

 

Olejek leczniczy Narayan Swati (klik)

To tradycyjne połączenie indyjskich ziół, które mają działanie lecznicze. Olejek przynosi ulgę w bólach mięśni i stawów. Stworzony na bazie ajurwedyjskiej receptury – znakomicie nadaje się do przeciwbólowego i kojącego masażu. Dodatkowo olejek oczyszcza organizm z toksyn oraz poprawia krążenie krwi i rozgrzewa. Przynosi ulgę w bólach, działa kojąco, relaksuje i odpręża.

Zawiera m.in.: olej sezamowy, oliwa z oliwek, olejek imbirowy, olejek eukaliptusowy, olejek mentolowy, ashwagandha, satavari, cynamon, olejek z ajwanu.  

 

Zandu Balm - balsam przeciwbólowy (klik)

Zandu Balm to ajurwedyjski balsami przeciwbólowy. Oparty na ajurwedyjskiej recepturze balsam jest z powodzeniem używany w Indiach od ponad stu lat.

Balsam jest zalecany dla osób cierpiących na bóle kostne i stawowe, dla sportowców po intensywnym treningu. Jest korzystny również w przypadku przeziębienia, kataru, gorączki, bólów głowy, mięśni, stawów, bólu pleców i karku. Znakomicie rozluźnia.

 

Moov Pain Relief - krem przeciwbólowy (klik)

Moov to doskonały naturalny ziołowy krem przeciwbólowy, popularny i doceniany na całym świecie. Jest niezastąpiony przy bólach pleców, bólach stawów, skręceniach, zwichnięciach, rwie kulszowej. Przynosi ulgę w przypadku reumatyzmu i reumatoidalnego zapalenia stawów.

Moov jest oparty na recepturze ajurwedyjskiej. Przynosi ulgę również po nadmiernym wysiłku fizycznym – rozluźnia napięte mięśnie i stawy. Jest idealny do kojącego masażu pleców i karku.

 

Chyawanprash ASTHIPRASH (klik)

Asthiprash to odżywczy dżemik ziołowy działający na wzmocnienie tkanki kostnej oraz regenerację stawów. Skutecznie pomaga przy takich dolegliwościach jak: bóle stawów, artretyzm, reumatyzm, osłabiona budowa kośćca, zapalenie ścięgien.

Asthiprash odżywia i dodaje energii, poprawia wchłanianie składników odżywczych, wspomaga tworzenie tkanki kostnej, korzystnie działa na sprawność i ruchliwość stawów, rozgrzewa stawy, wspomaga regenerację kości oraz wzmacnia układ odpornościowy organizmu.  

 

Balsam przeciwbólowy Patanjali (klik)

Ziołowy balsam, który pomaga w walce z bólem głowy, z bólem stawów i przeziębieniem. Zawiera m.in. olejek z eukaliptusa i olejek mentolowy.

 

 

Produkty na ból stawów i mięśni znajdziesz w zielonysklep.com - zobacz tutaj.

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl