Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • produkty ekologiczne
  • kosmetyki wegańskie
  • ajurweda Kraków
  • marka Bio
dom eko
Jak ekologicznie zadbać o dom

Odplamiacz ekologiczny, ekologiczny proszek do prania, środek odkażający do domu i ogrodu, ekologiczny proszek do zmywarek, płyn czyszczący i dezynfekujący - przedstawiamy ekologiczną markę produktów dla domu BIO-D. Sprawdź, jak się mieszka w ekologicznym domu.

 

Odplamiacz ekologiczny BIO-D

Ekologiczny, hiperalergiczny, odplamiacz Bio-D jest doskonały do skóry wrażliwej, dlatego można nim prać ubranka i pieluchy dla niemowląt oraz osób z problemami skórnymi.

Środek jest skuteczny zarówno dla białych, jak i kolorowych tkanin, posiada właściwości odkażające i antybakteryjne. Dzięki odplamiaczowi Bio-D ubrania zachowują piękne kolory oraz biel. Odplamiacz Bio-D nie zawiera chloru, fosforanów, enzymów, środków konserwujących, odplamiacz jest wolny od syntetycznych substancji zapachowych oraz od substancji petrochemicznych.

1 opakowanie wystarcza na około 26 prań.

 

Ekologiczny proszek do prania Bio-D

Ekologiczny, bardzo delikatny proszek do prania ubrań, również dla niemowląt. Idealnie nadaje się do prania pieluch wielorazowych.

Proszek może być używany w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego, nie zawiera konserwantów, enzymów ani sztucznych zapachów, fosforanów, substancji petrochemicznych, jest bezpieczny dla skóry, polecany do prania ubrań osób o bardzo wrażliwej skórze.

Opakowanie wystarcza na 17 prań.             

 

Środek odkażający do domu i ogrodu Bio-D

Ekologiczny środek odkażający. Nadaje się do domu i ogrodu. Zabija bakterie E Coli, salmonellę i gronkowca złocistego.

Ekologiczny środek odkażający i likwidujący bardzo brzydki zapach w domu i ogrodzie. Zabija 99,9% bakterii.

Nie zawiera chloru, substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, enzymów lub syntetycznych substancji zapachowych. Jest Bezzapachowy.

Preparat można używać w wielu miejscach w domu i ogrodzie, np.: na tarasach, na ścieżkach, podjazdach, w szklarniach, w deszczowniach, w pojemniki na odpady, w zlewozmywakach i kanalizacji. Do zlewów, ścieków i w celu usunięcia brzydkiego zapachu używać nierozcieńczonego płynu.

 

Ekologiczny proszek do zmywarek Bio-D

Ekologiczny, skoncentrowany proszek do zmywarek, doskonałej marki Bio-D.

Nowa i ulepszona formuła proszku do zmywarek sprawia, że skoncentrowany proszek łatwo radzi sobie z tłuszczem i kamieniem. To dobry wybór w porównaniu z innymi środkami czyszczącymi.

 

Płyn czyszczący i dezynfekujący Bio-D

Ekologiczny, skoncentrowany środek do czyszczenia i dezynfekowania różnych powierzchni Bio-D. Jest odpowiedni do powierzchni takich jak podłogi, zlewy, blaty robocze, powierzchnie malowane, kuchenki czy piekarniki.

Płyn do czyszczenia i dezynfekowania różnych powierzchni twardych doskonale sprawdza się przy czyszczeniu piekarników, kuchenek, zlewów, blatów roboczych, kafelków, powierzchni malowanych czy podłóg.

Zabija 99,9% bakterii.

Sposób użycia: Aby wyczyścić zabrudzoną powierzchnię, wyciśnij niewielką ilość środka na szmatkę lub gąbkę, wytrzyj powierzchnię i pozostaw na 15 sekund. Następnie zetrzyj czystą szmatką. Do mycia podłóg lub przy czyszczeniu powierzchni, których nie trzeba dezynfekować: 20 ml środka rozprowadzić w 5 litrach wody. Wymyć powierzchnię szmatką lub mopem.

 

Ekologiczne produkty dla domu firmy BIO-D znajdziesz w zielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl