Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • herbaty ekologiczne
  • produkty naturalne
  • ajurweda Kraków
  • Yogi Tea
herbaty ekologiczne
Herbaty Yogi Tea z olejkami eterycznymi

Herbata Czysta Radość z trawą cytrynową, imbirem, melisą i cynamonem. Herbata Czysta Świeżość z zieloną miętą, anyżem i kardamonem. Herbata Spokojna Noc z koprem włoskim, rumiankiem, szałwią i lawendą. Yogi Tea to unikalne połączenie składników. Wystarczy jedna filiżanka!

 

Herbata Yogi Tea Czysta Radość z olejkami eterycznymi

Składniki: trawa cytrynowa, zielona herbata, imbir, lukrecja, cynamon, limonka, skórka cytrynowa, mięta pieprzowa, melisa, mniszek lekarski, olejek z trawy cytrynowej, olej cytrynowy

Cytrynowy olejek eteryczny pozyskiwany jest ze skórki cytryn, których pierwotnym miejscem pochodzenia były prawdopodobnie północne Indie. Cytryna jest powszechnie znana z wysokiej zawartości witaminy C. Jest owocem, który swą nazwę daje całej grupie owoców cytrusowych. Nie tylko jasnożółty kolor, ale także intensywny, orzeźwiający smak i aromat sprawiły, że stała się bardzo popularna na całym świecie.

Trawa cytrynowa zawiera olejki eteryczne i ma silny, świeży, cytrynowy smak. Pochodzenie tej rośliny, typowej dla w kuchni azjatyckiej, do dziś nie zostało poznane.

Zielona herbata Sencha, jeden z rodzajów zielonej herbaty, jest również nazywany "królewską odmianą zielonej herbaty". Łączy najbardziej pozytywne cechy tej rośliny z charakterystycznym, świeżym smakiem.

Kłącze imbiru jest jedną z najbardziej znanych przypraw na świecie. Od tysięcy lat uprawiany jest w tropikalnym upale wschodniej Azji.

Zobacz Yogi Tea Czysta Radość w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Herbata Yogi Tea Czysta Świeżość z olejkami eterycznymi

Składniki: mięta zielona, mięta pieprzowa, imbir, anyż, cynamon, limonka, pieprz czarny, kardamon, trawa cytrynowa, koper włoski, łupiny kakaowe, lukrecja, olejek z mięty pieprzowej, suszony sok cytrynowy, goździki, olejek z mięty zielonej

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej jest pozyskiwany z liści mięty pieprzowej, jednej z najbardziej popularnych roślin na świecie. Znany jest z orzeźwiającego, intensywnego aromatu o przyjemnym, lekko pikantnym odcieniu.

Mięta zielona to jeden z najbardziej znanych rodzajów mięty. Bez niego trudno byłoby sobie wyobrazić kuchnie i ogrody świata. Należy do roślin z rodziny jasnotowatych. Wyrasta do pół metra wysokości. Jest orzeźwiająca w smaku i bardzo aromatyczna.

Mięta pieprzowa została odkryta w 1696 roku i prawdopodobnie powstała dzięki spontanicznej hybrydyzacji mięty nadwodnej i dzikiej mięty zielonej. Jest obecnie jedną z najbardziej znanych roślin na świecie. Niezwykłą popularność na całym świecie zapewnia jej orzeźwiający aromat. Ma łagodną, przyjemną ostrość.

Zobacz Yogi Tea Czysta Świeżość w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

 

Herbata Yogi Tea Spokojna Noc z olejkami eterycznymi

Składniki: koper włoski, mięta pieprzowa, trawa cytrynowa, kwiat rumianku, melisa, szałwia, kwiaty lawendy, kardamon, chmiel, olejek lawendowy, gałka muszkatołowa

Lawendowy olejek eteryczny otrzymywany jest z kwiatu lawendy, rośliny należącej do rodziny  jasnotowatych pochodzącej z rejonu Morza Śródziemnego. Lawenda jest nadzwyczaj aromatyczna i znana z pięknych kwiatów, wykorzystuje się ją także do tworzenia słodkich, urzekających zapachem perfum.

Rumianek to roślina zielna, której zapach jest znany każdemu. Kwiaty rumianku mają przyjemnie łagodny, lekko gorzki smak.

Chmiel jest rośliną pnącą, która dorasta do 10 m wysokości. Poza uprawami, można go spotkać jako roślinę rosnącą dziko na skraju lasów, na polanach i pnącą się po krzewach. Zielono-żółte szyszki są gotowe do zbioru pod koniec sierpnia. Smak jest lekko gorzki i subtelnie cierpki.

Kwiat lawendy. Kuszący zapach lawendy czuć wszędzie w całym rejonie Morza Śródziemnego. Lawenda, należąca do rodziny roślin jasnotowatych, pochodzi z tych właśnie obszarów, choć obecnie uprawiana jest na całym świecie ze względu na piękne kwiaty. Smak lawendy jest cierpko-pikantny i lekko gorzki. Zawiera cenne olejki eteryczne.

Zobacz Herbata Yogi Tea Spokojna Noc w zielonysklep.com >> przejdź do sklepu

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl