Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • ajurweda Kraków
  • kosmetyki naturalne
  • produkty ekologiczne
  • henny naturalne
kosmetyki naturalne
Henny do włosów Khadi

Wypróbuj ajurwedyjskie ziołowe farby do włosów złożone z naturalnych składników roślinnych. Kolor czarny, jasny brąz, ciemny brąz, a może czerwony – wybierz kolor, na jaki masz ochotę. Przedstawiamy naturalne henny do włosów Khadi. 

Trwała ondulacja i chemiczne farby do włosów zmieniają strukturę włosa i sprawiają, że włosy stają się suche i łamliwe. Naturalne henny do włosów są bezpiecznym sposobem na podkreślenie oraz wzmocnienie koloru i przywrócenie włosom blasku i siły,

Wszystkie henny Khadi, które prezentujemy, wykonane są w Indiach. To oryginalne, indyjskie receptury zawierające wyłącznie naturalne składniki roślinne.

Posiadamy w sprzedaży henny w następujących kolorach:

- kolor czarny – nadaje włosom ciepły odcień czerni

- kolor ciemny brąz – polecana jest także do farbowania siwych włosów

- kolor jasny brąz – w zależności od czasu trzymania mieszanki na włosach farbuje na kolor od jasnego brązu po brąz, może także nadać włosom lekko mahoniowy połysk.

- kolor czerwony – nadaje włosom niezwykle intensywny i trwały kolor o odcieniu czerwonym (jasne włosy) oraz mahoniowym (ciemne włosy)

Sposób przygotowania:

Odpowiednią ilość proszku (w zależności od długości włosów) wymieszać delikatnie z gorącą wodą (ok. 80°C). Do włosów półdługich wystarczy około 75 gramów, czyli połowa opakowania.

Otrzymana mieszanka powinna mieć dość gęstą, jednolitą konsystencję, aby nie spływała podczas aplikacji.  Należy pamiętać, by przed aplikacją ostudzić hennę do tolerowanej przez skórę głowy temperatury.

Sposób użycia:

Umyj włosy delikatnym szamponem i wysusz je. Zabezpiecz ubranie przed ewentualnymi zabrudzeniami i załóż rękawiczki. Nałóż równomiernie hennę na włosy. Usuń ze skóry ewentualne zabrudzenia. Załóż dołączony foliowy czepek lub owiń głowę folią i otul ciepłym ręcznikiem. Pozostaw na głowie od 30 minut do 2 godzin, jeśli przygotowujesz mieszankę z wodą.

Czas, jaki henna ma pozostać na włosach, zależy także od pożądanej mocy koloru.

Spłucz włosy ciepłą wodą, wysusz i układaj jak zwykle.

 

Naturalne henny do włosów Khadi w różnych kolorach znajdziesz tutaj – zielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl