Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • produkty ajurwedyjskie
  • suplementy diety
  • ajurweda zioła
  • produkty ekologiczne
produkty ajurwedyjskie
Harad Plus - zdrowa wątroba

W procesie trawienia wątroba spełnia bardzo istotną funkcję. Harad Plus to specjalna kompozycja ziół ajurwedyjskich, która gwarantuje doskonałe funkcjonowanie wątroby oraz sprzyja jej regeneracji. 

Na wątrobę niekorzystnie wpływa spożywanie pokarmów bardzo ostrych, pikantnych, kwaśnych, słonych i tłustych. Szczególnie niepożądany dla wątroby jest alkohol i smażone mięso.

Na wątrobę korzystnie działają gorzkie zioła, na przykład aloes, kurkuma, mniszek, łopian, szczaw kędzierzawy, goryczka, berberys, gorzknik, katuka, bhringaraj czy punarnava.

Ze względu na bogaty skład Harad Plus zarówno chroni wątrobę, jak i wspomaga w oczyszczaniu organizmu. Ten suplement diety jest zalecany przy schorzeniach wątroby, schorzeniach układu trawiennego oraz w stanach rekonwalescencji. Korzystnie działa na wątrobę po kuracjach antybiotykowych, po zatruciach pokarmowych, alkoholowych czy po przebytych chorobach wirusowych i bakteryjnych.

Harad Plus dostarcza naturalnych składników roślinnych, które ułatwiają trawienie. Istotnym składnikiem preparatu jest aloes, który stymuluje prawidłową pracę układu immunologicznego. Ważnym składnikiem jest też inulina, która posiada właściwości prebiotyczne – stymuluje ona wzrost korzystnej flory bakteryjnej w układzie pokarmowym.

Harad Plus pobudza wątrobę do działania oraz skutecznie ją oczyszcza i regeneruje.

Aby w pełni doświadczyć korzyści płynących z działania preparatu Harad Plus, kurację należy stosować przez okres około 3-6 miesięcy. Czas trwania kuracji może być różny dla każdej osoby – w zależności od ogólnego stanu zdrowia i diety.

Harad Plus firmy Ayurveda Line to preparat, który nie zawiera cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Nie zawiera także żelatyny, a zatem może być spożywany przez wegetarian.

 

Suplement diety Harad Plus znajdziesz w zielonysklep.com - kliknij tutaj. 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl