Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • ajurweda zioła
  • suplementy diety
  • produkty ajurwedyjskie
  • medycyna naturalna
produkty ajurwedyjskie
Gastrocure – na problemy trawienne

Gastrocure to unikalna mieszanka ośmiu ziół korzystnie wpływająca na procesy trawienne. Już od starożytności zioła w takim połączeniu były stosowane w leczeniu dolegliwości układu pokarmowego.

Energia życiowa, zdrowie oraz dobre samopoczucie człowieka zależy od ilości tzw. agni, czyli „ognia trawiennego” naszego organizmu. Jeśli jest on słaby, czujemy zmęczenie, ociężałość i senność. Cierpimy na nadwagę, a w naszym organizmie gromadzą się toksyny. Objawami zewnętrznymi osłabionego trawienia są: bóle głowy, nerwowość, zmęczenie, apatia, przedwczesne starzenie się skóry czy obrzęki, szczególnie brzucha, nóg i twarzy.

Gastrocure to w pełni roślinny suplement diety, który w naturalny sposób usprawnia pracę układu trawiennego. W łagodny sposób powoduje oczyszczenie jelit, zwiększając częstotliwość wypróżniania się oraz zapobiega wzdęciom. Usuwa nadmiar gazów z jelit i niweluje nadkwasotę.

W skład Gastrocure wchodzi m.in. korzeń lukrecji gładkiej, bulwa czosnku pospolitego, liście oraz nasiona bazylii świętej, owoc liściokwiatu garbnikowego, owoc pieprzu długiego czy owoc kardamonu malabarskiego. Kłącze imbiru wchodzące w skład mieszanki polepsza krążenie krwi i wspaniale rozgrzewa cały organizm. Jest bogaty w substancje przeciwzapalne, leczy przeziębienia i przynosi ulgę chorym stawom.

Gastrocure pobudza pracę przewodu pokarmowego i ułatwia wchłanianie substancji odżywczych. Szczególnie polecany jest na problemy trawienne, niestrawność czy zgagę. Likwiduje wzdęcia, redukuje gazy i usprawnia pracę żołądka, wątroby oraz trzustki. Wykazuje również działanie przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe oraz wykrztuśne, łagodzące nieżyty dróg oddechowych. Pożądanym efektem kuracji jest wzrost witalności organizmu i uregulowanie procesów metabolicznych i trawiennych.

Lecząco działa również w przypadku chorób wrzodowych żołądka i dwunastnicy. Można spożywać go w przypadku choroby lokomocyjnej oraz nudności.

Gastrocure znacząco pobudza pracę przewodu pokarmowego, likwiduje wzdęcia oraz zapobiega niestrawności. Ułatwia wchłanianie substancji odżywczych. Efektem kuracji jest uregulowany procesy trawienny.

Aby w pełni doświadczyć korzyści płynących z działania preparatu Gastrocure, kurację należy stosować przez okres około 3-6 miesięcy. Czas trwania kuracji może być różny dla każdej osoby – w zależności od ogólnego stanu zdrowia i diety.

Gastrocure firmy Ayurveda Line to preparat, który nie zawiera cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Nie zawiera także żelatyny, a zatem może być spożywany przez wegetarian.

Suplement diety Gastrocure znajdziesz w zielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl