Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • produkty ekologiczne
  • środki czyszczące
  • ajurweda Kraków
  • eko dom
produkty ekologiczne
Eko dom z marką AlmaWin

Jak działa płyn z orzechów piorących? Jakie działanie ma skoncentrowany płyn do naczyń o zapachu trawy cytrynowej? Poznaj ekologiczne produkty dla domu firmy AlmaWin. Złożone ze składników pochodzenia naturalnego, delikatne i wydajne. Jak pachnie dom z marką AlmaWin? Sprawdź.

 

Płyn z orzechów piorących BIO AlmaWin

Płyn do prania tkanin kolorowych i syntetycznych. Odpowiedni do prania w temperaturach 20°-60°C. Delikatne działanie i zmiękczające właściwości orzechów indyjskich sprawiają, że nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków zmiękczających.

Skład: mydło z oleju roślinnego, wyciąg z indyjskich orzechów piorących, zapach (olejki eteryczne z werbeny, limonki i eukaliptusa), limonen, cytral, geraniol, linalol, woda, etanol, sól sodowa kwasu cytrynowego, soda, kwas mlekowy, guma ksantanowa, kwas cytrynowy, proteiny pszeniczne.

100% składników pochodzenia naturalnego

Wszystkie substancje aktywne ulegają biodegradacji. Płyn nie zawiera enzymów, oleju palmowego ani technologii genetycznych. 

Zobacz płyn z orzechów piorących BIO AlmaWinzielonysklep.com

 

Skoncentrowany płyn do naczyń ECO trawa cytrynowa AlmaWin

Ekologiczny płyn do mycia naczyń z dodatkiem olejku z trawy cytrynowej. Bardzo skoncentrowany i wydajny, doskonale usuwa brud i pozostawia naczynia czyste i lśniące. Delikatny dla skóry dłoni.

Wystarczy użyć kilka kropli. Zastosować skoncentrowany przy silnym zabrudzeniu.

Składniki: >5% <15% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, anionowe środki powierzchniowo czynne, środki zapachowe (olejek eteryczny z trawy cytrynowej i olej eukaliptusowy), cytral, woda, etanol, chlorek sodu, kwas mlekowy, gliceryna, białka pszenicy

100% składników pochodzenia naturalnego.

Zobacz skoncentrowany płyn do naczyń ECO trawa cytrynowazielonysklep.com

 

Ekologiczny proszek do zmywarek Bio-D

Ekologiczny, skoncentrowany proszek do zmywarek, doskonałej marki Bio-D

Nowa i ulepszona formuła proszku do zmywarek sprawia, że skoncentrowany proszek łatwo radzi sobie z tłuszczem i kamieniem, dzięki czemu jest oczywistym wyborem w porównaniu z innymi środkami czyszczącymi.

 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl