Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • suplementy diety
  • produkty ajurwedyjskie
  • ajurweda Kraków
  • medycyna alternatywna
suplementy diety
Cerebro – na dobrą pamięć i koncentrację

Czujesz się przepracowany i znużony psychicznie? Narzekasz na brak koncentracji i roztargnienie? Chcesz poprawić swoją pamięć, sprawność intelektualną i bystrość umysłu? Zachęcamy do wypróbowania unikalnej mieszanki ziół Cerebro.

Cerebro to specjalna kompozycja ziół wzmacniająca zdolności umysłowe. Jej regularne stosowanie zwiększa zdolność koncentracji, pozytywnie wpływa na proces zapamiętywania oraz usuwa objawy znużenia psychicznego.

Jest polecana przy intensywnej pracy umysłowej, nauce oraz osłabionej pamięci.

Podstawowym składnikiem preparatu Cerebro jest zioło gotu kola, zwane „trawą pamięci”. Gotu kola pochodzi z Indii i jest uznawane w medycynie ajurwedyjskiej za jedno z najważniejszych ziół o działaniu odmładzającym.

Jest lekiem wzmacniającym komórki nerwowe i komórki mózgu. Zioło to zwiększa bystrość umysłu, pomaga przy roztargnieniu i dekoncentracji. Wzmacnia układ odpornościowy, oczyszczając go i odżywiając, a także stymuluje pracę nadnerczy.

Gotu kola działa wzmacniająco na pitta, a jednocześnie redukuje wata, uspokaja nerwy i wspomaga zdolność relaksacji organizmu. Jest jednym z najbardziej satwicznych ziół. Powszechnie rośnie w Himalajach, stanowiąc pokarm joginów podczas medytacji.

Pobudza, a jednocześnie harmonizuje umysł, pomaga zrównoważyć lewą i prawą półkulę mózgu. Przed medytacją jogini wypijają filiżankę herbaty z gotu kola, posłodzoną miodem. Ze sproszkowanego ziela można przygotować pastę, której używa się do leczenia przewlekłych chorób dermatologicznych. W połączeniu z bazylią i czarnym pieprzem może być stosowana na gorączkę.

W skład preparatu Cerebro wchodzi też korzeń witanii, zwany inaczej ashwagandhą, która jest naturalnym adaptogenem – w zależności od stanu organizmu uspokaja bądź dodaje energii.

Doskonale wzmaga bystrość umysłu, podnosi witalność oraz pomaga ustabilizować nastrój. Działa uspokajająco i wywołuje głęboki sen.

Ashwagandha (wchodząca w skład preparatu Cerebro) to jedno z najbardziej odżywczych ziół – w farmakologii ajurwedyjskiej zajmuje podobną pozycję jak żeń-szeń w medycynie chińskiej. To jedno z najlepszych ziół odmładzających. Stosuje się ją u osób osłabionych, przepracowanych, sypiających zbyt krótko lub wyczerpanych psychicznie.

Dodatkowym składnikiem preparatu Cerebro jest korzeń lukrecji, która działa odżywczo i wzmacniająco.

Suplement diety Cerebro został wzbogacony także o koper włoski, który ma działanie uspokajające, a jego zapach działa pobudzająco na umysł.

 

 

Przeczytaj także:

Jak zioła wpływają na umysł

Jaśmin i lotos - chwila relaksu

Pamięć i koncentracja a dosze

 

 

Cerebro – pamięć i koncentracja – suplement diety do nabycia w zielonysklep.com

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl