Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • biała szałwia
  • oczyszcza
  • usuwa negatywności
  • dezynfekuje
biała szałwia,
Biała szałwia – ziele, które silnie dezynfekuje, chroni i oczyszcza

Biała szałwia była używana od stuleci do oczyszczania przestrzeni, usuwania negatywności i ochrony.  Palona wydziela smugi kojącego dymu, który ma właściwości orzeźwiające, relaksujące i silnie oczyszczające. Wypróbuj jej moc…

 

 

 

Tradycyjnie palenie szałwii lub okopcanie służyło do oczyszczenia przestrzeni z negatywnej energii. Uważano ją za świętą roślinę i stosowano do różnych ceremonii religijnych  i rytuałów oraz do przygotowania przestrzeni do nich.

Obecnie cenimy białą szałwię za jej aromat, który przywołuje stan relaksu, skupienia i pomaga usunąć stres dnia codziennego. Zalecana jest do medytacji, gdyż pozytywnie wpływa na umysł i emocje. Ci, którzy wykonują rytuały oczyszczające, twierdzą, że dym z białej szałwii oczyszcza powietrze i atmosferę oraz wprowadza spokój i uważność.

Jak pali się szałwię?

Szałwię w liściach rzucamy na rozgrzany węgielek. Jeżeli stosujemy szałwię w pęczkach zapalamy tylko jej końcówkę, zdmuchujemy i pozwalamy  powietrzu roznosić jej dym (gdy pozostawiamy ją w pojemniku szklanym lub metalowym z piaskiem lub solą w środku) lub obchodzimy z nią przestrzeń i gasimy „jak papieros”, jeżeli nie wypaliła się w całości.  

 

Zobacz białą szałwię i produkty ją zawierające w zielonysklep.com

Biała szałwia – liście

Biała szałwia – pęczek

Biała szałwia z rozmarynem - pęczek

Biała szałwia z yerba sante – pęczek

Szałwia - esencja 100% - olejek eteryczny

 

 

 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl