Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • anatomia ruchu
  • w praktyce
  • nowość
  • zielone wydawnictwo
Anatomia ruchu w praktyce, Blandine Calais-Germain
Anatomia ruchu w praktyce – NOWOŚCI zielonego wydawnictwa

Z radością informujemy o kolejnych publikacjach pomagających pogłębić świadomość ciała: Anatomia ruchu. Wprowadzenie do ćwiczeń i Anatomia ruchu. Materiały do ćwiczeń. Książki przydadzą się wszystkim, którzy mają do czynienia z ciałem w ruchu. Dla początkujących będą cennym wprowadzeniem do dalszych studiów, a dla pozostałych punktem odniesienia.

 

Anatomia ruchu w praktyce. Wprowadzenie do ćwiczeń, B. Calais-Germain

Książka pomaga w zrozumieniu natury ruchu. Prezentuje podstawy anatomii w wymiarze praktycznym wynikające z obserwacji autorki. Służy pogłębieniu zrozumienia konkretnych ruchów i ćwiczeń oraz zwiększeniu świadomości ciała.

Skupia się na aparacie lokomotorycznym, który ilustrowany jest ponad tysiącem szczegółowych rysunków wraz z opisami. Omawia poszczególne obszary anatomiczne pod względem ich morfologii, wykonywanych ruchów oraz właściwych kości, struktur stawowych i mięśni.

Anatomia ruchu w praktyce. Materiały do ćwiczeń, B. Calais-Germain

Książka jest kontynuacją publikacji Anatomia ruchu w praktyce. Wprowadzenie do ćwiczeń. Bazuje na wiedzy tam zawartej, rozszerzając ją o wymiar praktyczny. Zawiera bogaty zbiór ćwiczeń i ponad osiemset rysunków.

Przedstawione w niej sekwencje ruchu i ćwiczenia wybrano ze względu na ich skuteczność i bezpieczeństwo oraz użyteczność anatomiczną. Wyjaśniono je bardzo szczegółowo wraz z licznymi wariantami, tak by można je było zastosować podczas różnych sytuacji treningowych i terapeutycznych.

Książki posłużą wszystkim, którzy nauczają jakiejś dyscypliny fizycznej lub trenują i potrzebują wyjaśnień anatomicznych w celu właściwego wyboru ćwiczeń i pogłębienia praktyki.

Blandine CALAIS-GERMAIN - nauczycielka tańca, fizjoterapeutka, autorka wielu książek i artykułów, w tym książki Anatomia jogi. Praca mięśni w jodze. Anatomia ruchu® jest jej autorską, polisensoryczną metodą nauczania anatomii. 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl