Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
 • wydarzenie
 • konferencja
 • ajurwedyjska
 • online
Ajurweda Summit 2022 – dowiedz się, jak skorzystać z Ajurwedy w praktyce – zapraszamy!

Trzecia edycja największej konferencji online poświęconej Ajurwedzie w Polsce odbędzie się już wkrótce w terminie 21 do 27 maja. W konferencji wezmą udział światowej sławy eksperci Ajurwedy oraz praktycy Ajurwedy z Polski. Wydarzenie ma formę rozmów z najwybitniejszymi postaciami ze świata Ajurwedy. Serdecznie zapraszamy!

 

7 dni konferencji będą przepełnione rozmowami, prezentacjami i wystąpieniami, w trakcie których swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się 28 wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy, m.in. Yogi Cameron, znany w Polsce z programu telewizyjnego „Model i guru”, autor kilku książek, Dr Suhas Khirsagar, autor książki „Naturalny rytm dobowy”, Dr John Douillard, twórca portalu lifespac.com, Cate Stillman, twórczyni portalu yogahealer.com, autorka książki „Ajurweda. 10 kluczowych nawyków...", Dr Partap Chauhan, założyciel Jiva Ayurveda, mający duże zasługi w popularyzowaniu Ajurwedy w Polsce i na świecie, Dr Dilbag Jindal z żoną Radhą, lekarze ajurwedyjscy którzy od trzech lat wspierają Polaków swoją wiedzą i doświadczeniem, Michael Mastro z żoną Robin, jeden z najwybitniejszych nauczycieli Vastu - architektury wedyjskiej oraz wiele czołowych nazwisk ze świata Ajurwedy w Polsce.

„Chcemy przybliżyć Ajurwedę w Polsce, ponieważ wierzymy, że Ajurweda jest jak latarnia morska – wyznacza odpowiedni kierunek do życia w zdrowiu i dobrostanie. Zależy nam, aby coraz więcej osób mogło sięgnąć do starej i sprawdzonej Ajurwedy, znaleźć w niej oparcie i pewność oraz posłuchać o niej ludzkim głosem, pełnym empatii dla naszych możliwości i ograniczeń” – wyjaśnia organizatorka Maria Nowak-Szabat, psycholożka, nauczycielka Ajurwedy i założycielka Agni Ajurweda.

Summit nie tylko dla zaawansowanych. Summit przybliża Ajurwedę laikom, a także poszerza wiedzę na temat poprawy zdrowia, samopoczucia i żywienia. Jest wydarzeniem, podczas którego możemy spojrzeć na Ajurwedę z lotu ptaka. „Ajurweda Summit to nie wiedza tylko dla wtajemniczonych. Przedstawiamy ją w sposób współczesny, przystępny dla osoby, która ma małą wiedzę na ten temat i pragnie poprawić swoje zdrowie i jakość życia. Zadbaliśmy również o to, aby był dostęp do nagranych wywiadów oraz zostały przetłumaczone w języku polskim rozmowy z ekspertami z zagranicy” – wyjaśnia Maria Nowak- Szabat.

W trakcie 7 dni odbędą się spotkania z ekspertami poświęcone różnorodnym tematom, m.in.:

 • Niepokój i depresja z perspektywy Ajurwedy. Zalecenia.
 • Odporność według Ajurwedy - ciało, umysł i dusza
 • Ajurwedyjskie kamienie milowe w rozwoju dziecka
 • Na czym polega konsultacja z Vastu - architektury wedyjskiej?
 • O pielęgnacji i olejowaniu w Ajurwedzie
 • Masaż punktów marma poprawiających działanie układu trawiennego i zdrowie skóry.
 • Czym jest Sattwa i jak z niej czerpać w codziennym życiu?
 • Kierunki rozwoju Ajurwedy we współczesnym świecie

Do uczestnictwa w Summit Ajurweda są zaproszone osoby, które chcą poprawić stan swojego zdrowia, szukają wiedzy, która daje schronienie w czasie przemiany, chcą odnaleźć spokój, radość i harmonię, szukają inspiracji, jak zadbać o siebie i swoich bliskich. Zaproszeni są wszyscy, którzy interesują się zdrowiem, psychologią, jogą czy medytacją.

Trwają zapisy: kurs.agni-ajurweda.pl/ajurweda_summit_2022

Więcej informacji na stronach:

Strona www - https://agni-ajurweda.pl/
Podcast - https://agni-ajurweda.pl/podcast/
Facebook - https://www.facebook.com/agniwkuchni/
Instagram - https://www.instagram.com/agni_ajurweda/
Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCcSqYqytipnFSqgzu9CqcCw

 

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl