Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
  • Festiwal
  • Jogi
  • Pałacu
  • Sulisław Misją
joga i ajurweda
Family Yoga Festival

Festiwal Jogi i Międzynarodowa Konferencja Jogi i Ajurwedy

Misją Festiwalu jest podkreślenie różnorodności tradycji i metod samodoskonalenia, dlatego też na scenie głównej, podczas obchodów 21 czerwca, swoją praktykę zaprezentują szkoły jogi z całej Polski.Wieczorem będziemy mogli posłuchać koncertu granego na misach kryształowych oraz uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu jakim jest ceremonia agnihotry – procesu, który ma za zadanie oczyścić atmosferę wewnętrzną i zewnętrzną człowieka przy użyciu specjalnie palonego ognia. Ma charakter uwalniający i podnoszący energię.

W kolejnych dniach odwiedzą nas wybitni, światowej sławy nauczyciele, którzy poprowadzą unikatowe w skali kraju warsztaty. 22 czerwca dowiesz się jak pobudzić energię za pomocą punktów marmy oraz jak wykorzystać ajurwedę w praktyce dnia codziennego. Jedną z głównych atrakcji będzie również możliwość wzięcia udziału w medytacji labiryntu, który jest starożytnym systemem indywidualnej praktyki prowadzącej do integracji osobowości.

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy (23-25 czerwca), to centralne wydarzenie Festiwalu. Jej głównym celem jest kontynuacja dyskusji naukowej obejmującej problemy interdyscyplinarne zastosowania jogi i ajurwedy w medycynie, prewencji zdrowotnej oraz pokonywaniu stresu.

Dyskusję poprowadzą lekarze i uczeni z całego świata, w tym przedstawiciele jogi i ajurwedy zaproszeni z Indii. Podczas Konferencji zaprezentują się młodzi doktoranci oraz naukowcy.

W dniach 23-25 czerwca obędzie się również Polska Konwencja Szkół Jogi. Wtedy też przedstawione zostaną sesje wywodzące się z różnych szkół i tradycji jogi. Od najbardziej rozpowszechnionego w Polsce stylu Hatha Jogi wg. Iyengara, przez Jogę Kundalini Jogi Bhajana i dynamiczną Ashtanga Jogę, do ćwiczeń prezentujących anatomię pozycji jogi. Współautorami tego wyjątkowego wydarzenia są nauczyciele jogi z całej Polski. Każdy z nich zaprezentuje jedną lub dwie sesje tematyczne.

Równoczesnie przez tych pięć dni będzie trwał kiermasz ze stoiskami ze zdrową żywnością i produktami eko. Do późnych godzin wieczornych będzie również możliwość skosztowania wegetariańskich potraw kuchni ajurwedyjskiej.

Kiedy: 21-25 czerwca 2017

Gdzie: Instytut Sulisław, Grodków

Szczegółowy program znajdziesz tutaj.

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl