Welcome to a-ajurweda.pl - an information service on ayurveda in Polish

We are a Polish publisher of books on ayurveda and information service which aims to spread knowledge of Ayurveda in Poland. We run an Internet and stationary shop with books, natural and ayurvedic products. Our brands:

Please contact us...

Sales of products: sklep@a-ti.pl
Publishing: redakcja@a-ti.pl
Phone: +48 603 440 800

a-ti sp. z o.o
ul. Zamkowa 18/14
30-301 Kraków, Poland
Tax ID: PL 676 246 61 48

×
Sri Sri Ayurveda Polska
Sri Sri Ayurveda Polska
Działalność główna: ośrodki ajurwedyjskie / ashramy
 • DANE FIRMY
  łódzkie
  Taraska 19A
  26-337 Aleksandrów
  NIP:
 • KONTAKT
  www.artofliving.org
  www.centrumtaraska.pl
  + 48 506 299 187
Inne działalności:
 • kursy, szkolenia
Opis firmy:

Sri Sri Ayurveda została założona przez Sri Sri Raviego Shankara i działa przy Fundacji Art of Living Polska.

Sri Sri Ayurveda Centrum Promocji Zdrowia w unikalny sposób łączy starożytną tradycję ajurwedy z nowoczesną formą przekazu, aby była zrozumiała i możliwa do zastosowania  przez współczesnego człowieka zachodu.   

Wyróżnia nas holistyczne podejście do życia i organizmu człowieka. Wiemy, że aby poczuć się dobrze i być zdrowym, należy kompleksowo zadbać o siebie; o nasze ciało, ale także o umysł, intelekt, emocje.

Łączymy starożytną wiedzę ajurwedy - terapie, masaże, dietę i zioła - z ćwiczeniami jogi, bardzo skutecznymi technikami oddechowymi, z medytacją i praktyczną wiedzą o życiu. Wszystko to sprawia, że drogocenny efekt tradycyjnych ajurwedyjskich terapii jest trwalszy i lepiej odczuwalny.

Dbamy, aby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Nasz zespół jest kształcony z najwyższą starannością przez specjalistów z Indii, Niemiec i Kanady. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę, zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy spectrum oferowanych usług. Wszystko to, aby zaoferować zupełnie unikalne i szczególne doświadczenie relaksu, komfortu, regeneracji i odprężenia całego organizmu.

Sri Sri Ayurveda Centrum Promocji Zdrowia sprawia, że czujesz się młodziej, sprawniej, w pełni sił witalnych, odprężony i zrelaksowany!

To droga do doskonałego zdrowia.      

Copyright © a-ti sp. z o.o. 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl